Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli "rozwód kościelny". Kompozytor ożenił się ponownie!

2022-05-18 15:10
Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli rozwód kościelny. Kompozytor ożenił się ponownie!
Autor: AKPA/Podlewski

Związek Adama Sztaby (47 l.) i Doroty Szelągowskiej (41 l.) już dawno się zakończył. Nieudane małżeństwo przeszło do historii, jednak para dopiero teraz sfinalizowała swój "rozwód kościelny". Kompozytor długo czekał na unieważnienie ślubu kościelnego z byłą żoną, której również na tym zależało. Z jakiego powodu? Sztaba skomentował swój rozwód!

Adam Sztaba wziął kolejny ślub kościelny. Na unieważnienie małżeństwa z Dorotą Szelągowską czekał dwa lata!

Niektóre małżeństwa po prostu się nie udają. Do takich zaliczało się i te zawarte przez kompozytora Adama Sztabę oraz Dorotę Szelągowską. Na szczęście para potrafiła rozstać się w zgodzie i z dala od medialnego zgiełku. Dziś żadne z nich nie ma do siebie żalu a wręcz przeciwnie - Dorota nie starała się utrudnić Sztabie unieważnienia ich małżeństwa.

Kompozytor odnalazł szczęście u boku Agnieszki Dranikowskiej. Para doczekała się także wspólnego potomka - syna Leopolda. Szelągowska także już dawno zamknęła poprzedni rozdział i ruszyła do przodu ze swoim życiem uczuciowym. Urodziła także córkę, Wandę. Dla tych, którzy jednak nadal wspominają jej poprzednie małżeństwo, zdecydowała się je skomentować. Krótko i konkretnie!

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub - podsumowała w rozmowie z Agatą Młynarską w ramach cyklu "#agatasiękręci w Stylach".

Adam Sztaba skomentował "rozwód kościelny" z Dorotą Szelągowską. "To jest część bycia człowiekiem wierzącym"

Nie tylko Dorota miała coś do powiedzenia na temat rozwodu z Adamem Sztabą. Kompozytor wytłumaczył fanom, dlaczego unieważnienie ślubu kościelnego miało dla niego aż tak duże znaczenie. Przypominamy, że już w 2016 roku wziął przecież z obecną partnerką ślub cywilny. Okazuje się, że zależało mu na tym ze względu na kwestie związane z wiarą. Sztaba przyznawał, że kwestie wiary są dla niego bardzo istotne.

Jestem katolikiem i zależy mi, aby uczestniczyć w sakramentach kościelnych w pełni. Nie wyobrażam sobie żyć do końca życia i nie móc z tych sakramentów skorzystać. To jest część bycia człowiekiem wierzącym i katolikiem i taka była decyzja. Trwało to oczywiście chwilę, bo takie procesy potwierdzenia nieważności trwają latami, więc musiałem chwile poczekać, ale najważniejsze, że się udało i dziś mogę cieszyć się tym, co dla mnie najważniejsze - zwierzył się w jednym z wywiadów.

Adam Sztaba wziął ślub kościelny z Agnieszką Dranikowską. Długo na to czekali!

Choć na uzyskanie "rozwodu kościelnego" Adam Sztaba i Dorota Szelągowska czekali blisko dwa lata, teraz kompozytor mógł spełnić marzenia swoje oraz ukochanej. Niedawno ślubowali oni sobie miłość przed obliczem Boga! Kameralna uroczystość w towarzystwie najbliższych przypieczętowała nowy związek kompozytora.

Pozostaje jedynie życzyć szczęścia!

Szyją wojskowe kamizelki zamiast sukni ślubnych. Pracownia Marty Trojanowskiej pomaga żołnierzom na Ukrainie
Sonda
Jak wspominasz swój ślub?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE