Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli rozwód kościelny. Kompozytor ożenił się ponownie!

i

Autor: AKPA/Podlewski

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli "rozwód kościelny". Kompozytor ożenił się ponownie!

2022-05-18 15:10

Związek Adama Sztaby (47 l.) i Doroty Szelągowskiej (41 l.) już dawno się zakończył. Nieudane małżeństwo przeszło do historii, jednak para dopiero teraz sfinalizowała swój "rozwód kościelny". Kompozytor długo czekał na unieważnienie ślubu kościelnego z byłą żoną, której również na tym zależało. Z jakiego powodu? Sztaba skomentował swój rozwód!

Adam Sztaba wziął kolejny ślub kościelny. Na unieważnienie małżeństwa z Dorotą Szelągowską czekał dwa lata!

Niektóre małżeństwa po prostu się nie udają. Do takich zaliczało się i te zawarte przez kompozytora Adama Sztabę oraz Dorotę Szelągowską. Na szczęście para potrafiła rozstać się w zgodzie i z dala od medialnego zgiełku. Dziś żadne z nich nie ma do siebie żalu a wręcz przeciwnie - Dorota nie starała się utrudnić Sztabie unieważnienia ich małżeństwa.

Kompozytor odnalazł szczęście u boku Agnieszki Dranikowskiej. Para doczekała się także wspólnego potomka - syna Leopolda. Szelągowska także już dawno zamknęła poprzedni rozdział i ruszyła do przodu ze swoim życiem uczuciowym. Urodziła także córkę, Wandę. Dla tych, którzy jednak nadal wspominają jej poprzednie małżeństwo, zdecydowała się je skomentować. Krótko i konkretnie!

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub - podsumowała w rozmowie z Agatą Młynarską w ramach cyklu "#agatasiękręci w Stylach".

Adam Sztaba skomentował "rozwód kościelny" z Dorotą Szelągowską. "To jest część bycia człowiekiem wierzącym"

Nie tylko Dorota miała coś do powiedzenia na temat rozwodu z Adamem Sztabą. Kompozytor wytłumaczył fanom, dlaczego unieważnienie ślubu kościelnego miało dla niego aż tak duże znaczenie. Przypominamy, że już w 2016 roku wziął przecież z obecną partnerką ślub cywilny. Okazuje się, że zależało mu na tym ze względu na kwestie związane z wiarą. Sztaba przyznawał, że kwestie wiary są dla niego bardzo istotne.

Jestem katolikiem i zależy mi, aby uczestniczyć w sakramentach kościelnych w pełni. Nie wyobrażam sobie żyć do końca życia i nie móc z tych sakramentów skorzystać. To jest część bycia człowiekiem wierzącym i katolikiem i taka była decyzja. Trwało to oczywiście chwilę, bo takie procesy potwierdzenia nieważności trwają latami, więc musiałem chwile poczekać, ale najważniejsze, że się udało i dziś mogę cieszyć się tym, co dla mnie najważniejsze - zwierzył się w jednym z wywiadów.

Adam Sztaba wziął ślub kościelny z Agnieszką Dranikowską. Długo na to czekali!

Choć na uzyskanie "rozwodu kościelnego" Adam Sztaba i Dorota Szelągowska czekali blisko dwa lata, teraz kompozytor mógł spełnić marzenia swoje oraz ukochanej. Niedawno ślubowali oni sobie miłość przed obliczem Boga! Kameralna uroczystość w towarzystwie najbliższych przypieczętowała nowy związek kompozytora.

Pozostaje jedynie życzyć szczęścia!

Szyją wojskowe kamizelki zamiast sukni ślubnych. Pracownia Marty Trojanowskiej pomaga żołnierzom na Ukrainie
Sonda
Jak wspominasz swój ślub?