Rozwód Cichopek i Hakiela. Para podzieliła majątek. Wiemy, kiedy pierwsza rozprawa

2022-05-18 10:04
Rozwód Cichopek i Hakiela
Autor: Akpa Rozwód Cichopek i Hakiela

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) postanowili się rozwieźć. Para już niebawem spotka się na sali rozpraw, gdzie definitywnie zakończą swoje trwające 14 lat małżeństwo. Okazuje się, że aktorka i tancerz już podzielili majątek. Wiemy, kiedy odbędzie się rozprawa.

Rozwód Cichopek i Hakiela już na pierwszej rozprawie?

Małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela już nic nie uratuje. Słynna para już 25 sierpnia spotka się w sądzie, gdzie ustalą szczegóły dotyczące podziału majątku, opieki nad dziećmi i definitywnie zakończą swój związek. Aktorka i tancerz na pierwszym miejscu stawiają dobro swoich dzieci i to właśnie dla nich nie zamierzają walczyć w sądzie. Tuż po ogłoszeniu rozstania małżeństwo ustaliło, że będą sprawować nad pociechami naprzemienną opiekę. Na razie jeden tydzień 13-letni Adam i 9-letnia Helenka spędzają u mamy, a kolejny u taty.

Cichopek i Hakiel podzielili majątek 

W trakcie 14 lat małżeństwa, a 17 wspólnego życia, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dorobili się pokaźnego majątku. Jak donosiła "Rewia", mają oni dwa mieszkania w Warszawie oraz dwa samochody. Kasia jeździ audi Q5, a Marcin volkswagenem golfem. Małżeństwo miało oddzielne konta bankowe, dlatego podział gotówki nie stanowi dla nich problemu. Każde z nich prowadzi też samodzielne biznesy - Kasia ma własną markę biżuterii, a Marcin sieć szkół tańca. Co więcej, para miała uzgodnić także kwestię alimentów. Już kilka dni po rozstaniu Cichopek wyprowadziła się od Hakiela. Zabrała meble i dywan.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiodą się z klasą

Para postanowiła zakończyć małżeństwo z klasą. Oboje starają się nie komentować rozstania, choć zdarza się, że czasami emocje wezmą górę, tak jak wtedy, kiedy to Marcin Hakiel w "Mieście kobiet" przyznał, że "wolność Kasi miała imię".

Sonda
Uważasz, że Cichopek i Hakiel tworzyli udane małżeństwo?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE