Katarzyna Cichopek wyniosła się od Hakiela

i

Autor: PAPARA18, INSTAGRAM Katarzyna Cichopek wyniosła się od Hakiela

Kasia Cichopek wyprowadziła się od Hakiela. Zabrała meble i dywan. Wybrała luksusową dzielnicę [ZDJĘCIA PAPRAZZI]

2022-04-04 5:29

Fani Katarzyny Cichopek (40 l.) i Marcina Hakiela (39 l.) do samego końca wierzyli, że ich rozstanie to tylko chwilowy kryzys. Niestety, wiele wskazuje na to, że to definitywny koniec ich miłości. Gwiazda „M jak miłość” wyprowadziła się od męża. Gospodyni „Pytania na śniadanie” w sobotę zabrała swoje rzeczy i zamieszkała na warszawskim Mokotowie. W tym artykule przeczytasz gdzie wyprowadziła się Kasia Cichopek i obejrzysz zdjęcia jak się wyprowadza.

Marcin i Kasia w połowie marca ogłosili swoje rozstanie. Jak się okazuje, para po 17 latach wspólnego życia przestała się rozumieć i myśleć o dalszym wspólnym życiu. W weekend pod blokiem nowego gniazdka aktorki pojawił się samochód dostawczy. – Kasia zabrała swoje rzeczy i zawiozła je w nowe miejsce zamieszkania – zdradza nam znajomy pary. – Kasia zamieszkała w bardzo ekskluzywnym miejscu na warszawskim Mokotowie – zdradza nasz informator. Wszystko wskazuje na to, że to Kasia zostawiła Marcina. Hakiel bardzo to przeżywa, bowiem w rozmowie z fanami wyznał, że potrzebuje pomocy terapeuty. Jeden z fanów zapytał go, czy został zraniony, na co ten odpowiedział jednym zdaniem – „Jeśli, to pozwoliłem się zranić”. I choć tych dwoje nie jest już razem, robią wszystko, by nie skrzywdzić swoich dzieci. Jak wyznał tancerz, obydwoje wytłumaczyli całą ciężką sytuację swoim pociechom – Adamowi (13 l.) i Helence ( 9 l.). „Rozmawiać trzeba zawsze, dzieci czują i rozumieją więcej, niż dorosłym się wydaje” – napisał na Instagramie.

Poniżej galeria zdjęć jak Kasia Cichopek wyprowadza się od własnego męża, któremu ślubowała wierność Marcina Hakiela, 

ZOBACZ: Znamy szczegóły rozwodu Cichopek i Hakiela! Kto jest winny? Jak podzielili majątek? Kulisy zaskakują! TYLKO U NAS

Jak udało nam się ustalić, para zgodnie podzieliła się opieką nad dziećmi, które jeden tydzień spędzać będą u mamy, a kolejny u taty.

Zobaczcie zdjęcia z przeprowadzki Kasi Cichopek. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE