Aleksander Sikora zmienił telewizję. Teraz wystapi w całkowicie innym programie

2024-06-11 15:48

Aleksander Sikora (33 l.) to jeden z popularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych. Prowadził nie tylko "Pytanie na Śniadanie", ale również przez kilka lat komentował Eurowizję w Polsce. Po zmianie władzy i Olek Sikora zmienił pracę. Gdzie go teraz zobaczymy?

Aleksander Sikora w końcu powiedział, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską! Czy mają razem dziecko?

i

Autor: AKPA Aleksander Sikora w końcu powiedział, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską! Czy mają razem dziecko?

Aleksander Sikora zmienia telewizję. Co będzie robił w Polsacie?

Aleksander Sikora zyskał ogromną popularność po zmianie władzy (na PiS). Szczególnie przez prowadzenie licznych eventów w TVP oraz oczywiście pracę w "Pytaniu na Śniadanie". Później też razem z Markiem Sierockim zajmował się Eurowizją. Po zmianie władzy w 2023 roku, okrzyknięto go jedną z ofiar. Nagle z TVP pożegnali się:

  • Anna Popek,
  • Tomasz Kammel,
  • Ida Nowakowska,
  • Katarzyna Cichopek,
  • Aleksander Sikora.

Aleksander Sikora jednak zapowiadał, że nie ma zamiaru kończyć kariery. Olek Sikora już niedługo zawita w Telewizji Polsat. Ma on poprowadzić "Festiwal Piękna"

- Natomiast rozmowy z kandydatami na tzw. backstage’u przeprowadzi dziennikarz i prezenter telewizyjny Aleksander Sikora - czytamy na stronie Polsatu.

Impreza zacznie się już w czwartek 4 lipca 2024 wyborami Mister Supranational 2024. W piątek 5 lipca 2024 wybrana zostanie Miss Polski 2024. Kolejne emocje także w sobotę, bo już 6 lipca 2024 odbędzie się Miss Supranational 2024.

Aleksander Sikora wyznaje: „Dbam o siebie i korzystam z medycyny estetycznej”!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki