Jerzy Stuhr nie czuje się winny

i

Autor: Art Service

Wielu chciałoby tyle mieć!

Aż nas wryło! Tyle miesięcznie zarabia Jerzy Stuhr. Podczas rozprawy ujawniono jego zarobki!

2023-07-26 16:05

Nie milkną echa wypadku z udziałem Jerzego Stuhra. Ostatnio udzielił on bardzo kontrowersyjnego wywiadu, w którym mówi wprost, że nie czuje się winny spowodowania kolizji, do której doszło w październiku zeszłego roku. Podczas jednej z rozpraw ujawniono miesięczne zarobki aktora! To całkiem niezła suma! Poznajcie szczegóły!

Jerzy Stuhr to jeden z najpopularniejszych i najbardziej nagradzanych polskich aktorów. Ogólnopolską popularność przyniosły mu role w takich filmach jak: "Seksmisja" czy "Kiler". Jesienią ubiegego roku Jerzy Stuhr, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu potrącił motocyklistę. Od tamtego momentu na aktora spadła fala hejtu. Ostatnimi dniami znowu jest głośno o aktorze, tym razem za sprawą mocnego wywiadu, w którym powiedział, że nie czuje się winny, a także ma żal do prasy, że tak bardzo dała mu wówczas w kość.

Ujawniono zarobki Jerzego Stuhra. Będziecie w szoku!

Jerzy Stuhr podczas marcowej rozprawy sądowej został uznany za winnego zarzucanego mu czynu. Stuhrowi zasądzono karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych po 60 złotych i trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo musiał również uregulować koszty sądowe. Podczas jednej z rozpraw w sądzie ujawniono wysokość miesięcznych zarobków Jerzego Stuhra. Okazuje się, że na konto 76-latka wpływa miesięcznie 6000 złotych.

Zobacz poniższą galerię: Jerzy Stuhr nie czuje się winny

Jerzy Stuhr w szpitalu
Listen on Spreaker.