Czeka ich długa droga

Bardzo smutne, co Maciej Stuhr powiedział o relacjach z córką. To musi potwornie boleć!

2023-06-23 12:50

Maciej Stuhr miał ułatwione wejście do świata show-biznesu, bo jego tata - Jerzy Stuhr - to jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Nie każdy wie, że młody Stuhr także jest ojcem. Jego życie prywatne było bardzo zagmatwane. Aktor ma dwójkę dzieci, które dzieli aż 16 lat! Z 23-letnią córką artysta nie miał łatwych kontaktów. W rozmowie z portalem Gazeta.pl Maciej Stuhr powiedział o relacjach z córką. Bardzo tu smutne...

Maciej Stuhr - ojciec Jerzy Stuhr, żony, dzieci

Maciej Stuhr ostatnio przeżywa ciężkie chwile. Jego tata zachorował na raka krtani i przeszedł dwie operacje usunięcia guza. O stanie zdrowia Jerzego Stuhra jego syn informował media. - Pięć–sześć lat temu odwiedziliśmy rodziców na wsi. Ojciec próbował naprawić leżak. Ja czytałem gazetę, coś pisałem, a on siedział i siedział nad tym leżakiem. Po godzinie powiedział: „Maciek, chodźże mi tutaj pomóc. Weź to pociągnij i zobacz, czy da się to w ogóle wyjąć”. Podszedłem i jednym ruchem wyjąłem. „O Jezu, dzięki, no nie mogłem sobie z tym poradzić”. Dla mnie to był szok. Moment przejścia. Mój heros, najsilniejszy na świecie ojciec, po prostu nie ma już siły. Ta chwila wryła mi się w pamięć - wspomniał Maciej Stuhr w poruszającej rozmowie z "Vivą".  48-letni aktor musi zatem pomagać schorowanemu ojcu, ale nie zapomina także o swoich dzieciach - 23-letniej Matyldzie i 7-letnim synu Tadeuszu. Córka jest owocem związku z Samanthą Janas, a mamą syna jest obecna żona Macieja Stuhra -  dietetyczka Katarzyna Błażejewska. o relacjach z Matyldą syn Jerzego Stuhra opowiedział portalowi Gazeta.pl.

Maciej Stuhr o relacjach z córką Matyldą: "Jest nowy rozdział"

Potwornie boleć musi to, że Maciej Stuhr nie zawsze miał dobre stosunki z córką. - Różne były, raz były ciężkie, raz były wspaniałe - wyznał szczerze aktor. Obecnie jest na etapie układania relacji. Przed ojcem i córką ciężka droga. - Układamy je sobie. Nie wiem, czy od nowa. Jest nowy rozdział, fajny i szczery, bardziej spokojny, bez napinki. Matylda jest dorosłym człowiekiem. To, co miałem jej dać, to jej dałem, jeśli chodzi o wychowanie. Pewnie wielu rzeczy też nie dałem. Dzisiaj przyglądamy się sobie i (...) mamy do siebie sporo czułości - zdradził Maciej Stuhr. - Są momenty, które można nazwać przyjaźnią, ale też na pewno jest bardzo dużo do zrobienia - dodał bez ogródek. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Macieja Stuhra z byłą żoną, córką i obecną małżonką

Wiktor Zborowski krytycznie o zachowaniu Jerzego Stuhra