Sandra Kubicka Baron

i

Autor: Akpa Sandra Kubicka Baron

Baron i Sandra Kubicka będą mieli DZIECKO?! Słowa muzyka szokują

2022-03-06 15:42

Szok na salonach! Aleksander Baron z Afromental i Sandra Kubicka niebawem zostaną rodzicami?! Słowa, które wypowiedział Baron podczas promocji nowego sezonu programu muzycznego "The Voice Kids", zdumiały wielu fanów. Czyżby związek gwiazdora Afromental z Sandrą Kubicką wchodził na coraz poważniejsze etapy?

Kiedy latem ubiegłego roku ujawniono, że Aleksander Baron spotyka się z Sandrą Kubicką, nie brakowało kąśliwych komentarzy na ten temat. Muzyk Afromental uchodzi za seryjnego łamacza serc, który romansował już z połową polskich celebrytek, wybierając te będące aktualnie na topie, a potem zmieniając je jak rękawiczki. Burzliwie zakończył się choćby jego relacjonowany obficie w mediach społecznościowych romans z Blanką Lipińską... Nikt zatem nie dawał związkowi Barona i Sandry Kubickiej szans na przetrwanie. Jednak miesiące mijają, a oni nie tylko się nie rozstali, ale są wręcz nierozłączni. Czy będą ślub i dzieci? To bardzo możliwe! Słowa, które wypowiedział Baron podczas promocji nowego sezonu programu muzycznego "The Voice Kids", zdumiały wielu fanów. Aleksander Baron z Afromental i Sandra Kubicka niebawem zostaną rodzicami?!

NIE PRZEGAP: Wzruszające wyznanie gwiazdora "Złotopolskich". Chodzi o córkę

NIE PRZEGAP: Karolina Gruszka ma męża Rosjanina. Mówi o Putinie, padły mocne słowa!

Sonda
Czy myślisz, że związek Barona i Kubickiej przetrwa?

Oto, co powiedział Baron: "Jestem pewien, że będę świetnym rodzicem. Tak naprawdę nie mogę się doczekać tego momentu, że moje słowa pokryją się praktyką, nie tylko teorią". Wcześniej to raczej Sandra publicznie snuła marzenia o dzieciach: "Jeżeli chcesz z kimś spędzić życie, to musisz poruszać te tematy dziecka i ślubu. Zawsze na początku związku zadaje te niekomfortowe pytania, żeby zobaczyć, w jakim kierunku ktoś idzie, żeby nie tracić czasu. Alek mi daje taką nadzieję, że naturalnie się to wydarzy. Nie chcemy dziecka dzisiaj. Chcę być mamą, to moje marzenie od wielu lat. Chcę mieć dwójkę, trójkę i Alek też chce mieć dwójkę, trójkę, ale nie teraz" - mówiła modelka w rozmowie z Jastrząb Post.

NIE PRZEGAP: Dzieci rosyjskich oligarchów przeciwko wojnie! Córka rzecznika Putina też

NIE PRZEGAP: Brytyjski książę przerywa milczenie. To nie spodoba się Putinowi!

Trenerzy The Voice Kids o byciu rodzicami. Dawid Kwiatkowski w szczerym wyznaniu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE