Dance, dance, dance - Zdrójkowski i Gąsiewska w łóżku

i

Autor: Podlewski/AKPA Dance, dance, dance - Zdrójkowski i Gąsiewska w łóżku

"Dance, Dance, Dance". Kto wygrał odcinek, a kto jest bliski odpadnięcia?

2019-03-02 22:12

Czas na nowe show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Na parkiecie zobaczymyliśmu Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego ("Rodzinka.pl"), Marcelinę Zawadzką z Rafałem Maślakiem, Monikę Mazur z Darkiem Wieteską (aktorzy "Na sygnale"), siostry Patricię i Victorię Kazadi, Klaudię Halejcio z Pauliną Krupińską oraz Katarzynę Dziurską z narzeczonym Emilem Gankowskim.

Popisy taneczne uczestników "Dance, Dance, Dance" ocenią jurorzy: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Program poprowadzą natomiast Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Gwiazdy zatańczą do znanych teledysków, musicali i filmów muzycznych.

Program zaczął się od prezentacji gwiazd przy fragmentach do utworu "Happy" Pharrella Williamsa.  Przegrani odcinka przeznaczą 10 tys. złotych na cel charytatywny. Zwycięzcy całego programu wygrają 100 tysięzy złotych i także przekażą pieniądze na szczytny cel. Podobnie jest w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Jako pierwsi zaprezentowali się Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, którzy wykonali układ do "Uptown Funk" (Mark Ronson feat. Bruno Mars). Niestety para miała sporo pomyłek. Brakowało synchronizacji. Tancerze występujący razem z nimi byli dużo lepsi.

Ida Nowakowska przyznała, że tańczyła z Bruno Marsem.  Za występ dała 7 punktów (maksymalnie można dać 10). Robert Kupisz przyznał 8 pkt. Na koniec Ewa Chodakowska także 8 punktów. W sumie 23 punkty

Monika Mazur i Dariusz Wieteska odtworzyli słynny taniec z filmu "Dirty dancing" (Bill Medley, Jennifer Warnes - (I've Had) The Time Of My Life). Choreografii uczyła ich Paulina Kubicka znana z "You Can Dance". Monika wykonała słynny skok!

Oceny jury:

Kupisz: 6,5

Nowakowska: 6

Chodakowska: 7

Razem: 19,5

Siostry Patricia i Victoria Kazadi (17 l.) zatańczyły do piosenki "Survivor" Destinys Child. Duża część scenografii została wykonana komputerowo. Patrycja przyznała, że ma teraz trudny czas, gdyż jest teraz w trakcie rozstania z partnerem i ten utwór jest dla niej bardzo bliski.

Oceny jury:

Kupisz: 8,5

Nowakowska: 8,5

Chodakowska: 9

Razem: 26

Katarzyna Dziurska z Emilem Gankowskim zatańczyli do "Footloose" (Kenny Loggins), który znany jest z filmu z Kevinem Baconem i Lori Singer (1984).  Zawodniczka fitness ma spore doświadczenie z tańcem. Zaszła daleko w "Tańcu z gwiazdami". Cheografii uczyła ich Julia Adamczyk, kolejna była uczestniczka "You Can Dance". Razem z nimi zatańczyli tancerze z Egurrola Dance Studio. Na próbie generalnej Emilowi pękły spodnie.

Oceny jury:

Kupisz: 7,5

Nowakowska: 7

Chodakowska: 8

Razem: 22,5

Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio zaprezentowały taniec z teledysku „Party Rock Anthem” LMFAO ft. MC Hammer.  

Oceny jury:

Kupisz: 8

Nowakowska: 6

Chodakowska: 8

Razem: 22

Na koniec odcinka Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy  zmierzyli się z choreografią z klipu „What About Us” Pink.  Po przerwie czekają nas występy solowe.

Oceny jury:

Kupisz: 9

Nowakowska: 8,5

Chodakowska: 10 (pierwsza dziesiątka w programie)

Razem: 27,5

Czas na występy solowe.

Klaudia Halejcio wykonała układ taneczny z teledysku „Focus” Ariany Grande.

Oceny jury:

Kupisz: 9,5 (stwierdził, że powinna być dziewczyną Bonda)

Nowakowska: 9

Chodakowska: 10

Razem: 28,5

Łącznie: 50,5 (za tydzień solówkę wykona druga osoba z duetu)

Rafał Maślak tańczył do MC Hammer "U Can't Touch This". 

Oceny jury:

Kupisz: 6,5

Nowakowska: 6

Chodakowska: 7

Razem: 19,5

Łącznie: 42,5

Kasia Dziurska zamieniła się w Marilyn Monroe z filmu "Diamenty są wieczne"

Oceny jury:

Kupisz: 9

Nowakowska: 8,5

Chodakowska: 9

Razem: 26,5

Łącznie: 49

Darek Wieteska tańczył do Despacito Luisa Fonsi.

Oceny jury:

Kupisz: 7

Nowakowska: 7,5

Chodakowska: 8

Razem: 22,5

Łącznie: 42

Wiktoria Gąsiewska zatańczyła do "Vogue" Madonny.

Oceny jury:

Kupisz: 9

Nowakowska: 8,5

Chodakowska: 8,5

Razem: 26

Łącznie: 53,5

Na koniec 2. odcinka "Dance, dance, Dance" zatańczyła Patricia Kazadi do Rihanny "Umbrella". Kazadi udział w programie traktuje jako obóz odchudzający, za który jej zapłacono.

Oceny jury:

Kupisz: 9

Nowakowska: 8

Chodakowska: 9

Razem: 26

Łącznie: 52

Dziś wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Zagrożeni odpadnięciem są Monika Mazur i Dariusz Wieteska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają