Doda rozbiła bank. 10 milionów zarobku w 10 dni! Tylko u nas szczegóły

2021-12-09 6:00
Doda
Autor: WBF

Czego nie tknie Doda (37 l.), zamienia to w złoto. Film "Dziewczyny z Dubaju" pobił wszelkie rekordy oglądalności. W zaledwie 10 dni tylko w Polsce obejrzało go ponad 600 tys. widzów. A to oznacza, że produkcja piosenkarki zarobiła już 10 milionów złotych. Doda cieszy się, że film tak dobrze zarabia, bo wszyscy inwestorzy, którzy zwrócili się do prokuratury, odzyskają swoje pieniądze.

Doda może otwierać szampana. Jej film jest w kinach dopiero od 10 dni, a już stał się najchętniej oglądaną polską produkcją tego roku, bijąc na głowę nowe filmy Patryka Vegi (44 l.) czy Wojciecha Smarzowskiego (58 l.). "Dziewczyny z Dubaju" obejrzało już dokładnie 602 tys. widzów - i to przy obostrzeniach, w związku z którymi od 1 grudnia sale kinowe mogą być wypełnione jedynie w 50 proc.

ZOBACZ NASZĄ RECENZJĘ FILMU "DZIEWCZYNY Z DUBAJU": Obejrzeliśmy film "Dziewczyny z Dubaju". Katarzyna Figura bawi i przeraża! Jak spisała się Doda? RECENZJA

Jak udało nam się dowiedzieć, tak wysoka oglądalność oznacza, że "Dubajki" zarobiły już 10 milionów złotych.

- Film już się zwrócił i po zaledwie 10 dniach zaczął na siebie zarabiać. To całkiem niezły producencki debiut - cieszy się Doda.

Ona sama nie chce jednak zarobić na filmie. Cieszy się, że swoje pieniądze dostaną inwestorzy, których na wyłożenie wysokich kwot na film namówił jej były mąż Emil S. (44 l.).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE