SG grób Pawła Krolikowskiego

i

Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Grób Pawła Królikowskiego w opłakanym stanie! [SZOKUJĄCE ZDJĘCIA]

2021-06-15 10:48

Paweł Królikowski (+58 l.) zmarł 27 lutego ubiegłego roku na guza mózgu. Aktor najbardziej znany z roli Kusego w "Ranczu", został pochowany w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Mimo kilkunastu miesięcy od pogrzebu, Królikowski nie doczekał się ciągle mogiły z prawdziwego zdarzenia.

Odwiedzający Powązki Wojskowe z pewnością przecierali oczy ze zdumienia, gdy przechodzili obok grobu Pawła Królikowskiego. Miejsce wiecznego spoczynku znakomitego polskiego aktora wygląda bowiem koszmarnie. Na usypanym z ziemi kopczyku wyschły mowiem iglaste gałęzie i kwiaty, które wdowa po Królikowskim, Małgorzata Ostrowska-Królikowska (57 l.) wymienia co jakiś czas na nowe. Wystarczyło jednak kilka gorących dni i rośliny na grobie Pawła Królikowskiego stały się suche jak wiór. 

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego! Wdowa po aktorze gotowa na 1 listopada

Gwiazda "Klanu" jeszcze nie tak dawno deklarowała, że postawi mężowi porządny nagrobek. Problemem była jednak pandemia koronawirusa.  Jak popatrzymy na groby sąsiadujące z mogiła Królikowskiego, to wiele z nich ma jednak nowe nagrobki. Wystarczy wspomnieć grób reżysera Jerzego Gruzy (+87 l.), czy aktora Emila Karewicza (+97 l.). Nawet niedawno zmarły Wojciech Pszoniak (+78 l.) ma nową trawkę na grobie (tak jak Jan Lityński), a jeszcze kilka dni wcześniej na mogile znajdowała się zielona płachta.  Są też groby w dużo gorszym stanie - tak jak Agnieszki Fatygi (+62 l.), Bernarda Ładysza (+98 l.), czy Tadeusza Plucińskiego (+92 l.), który od ponad 2 lat nie może doczekać się nagrobka.

Reżyser "Czterdziestolatka" miał skromny grób. Teraz zamiast kopczyka telewizor i trudne do rozszyfrowania daty [WIDEO]

Nowy grób Emila Karewicza. Syn postawił mu piękny pomnik. Napis po angielsku [ZDJĘCIA]

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani