Anna Ilczuk

i

Autor: @anna_ilczuk.offical

Gwiazda „Pierwszej miłości” pozuje nago wśród stada świń! Zaskakujące wytłumaczenie

2022-01-15 11:06

Anna Ilczuk (41 l.) wzięła niedawno udział w nietypowej sesji zdjęciowej. Gwiazda "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" pozowała nago wraz ze zwierzętami. Co ciekawe, nie były to słodkie pieski czy kotki, ale... świnie. Skąd ten pomysł?

Wydawałoby się, że influencerzy już niczym nas nie zaskoczą. Instagram to źródło wielu szalonych inspiracji. Nagość co prawda, już nikogo tam nie szokuje, ale widok pięknej aktorki na tle trzody chlewnej już tak! Przypomnijmy, że Anna Ilczuk to serialowa Emilka z "Pierwszej Miłości", a także Jolancia ze "Świata według Kiepskich". Od 2004 występuje w Teatrze Polskim we Wrocławiu. W tym samym roku ukończyła studia we wrocławskiej filii PWST.

Anna Ilczuk pozuje nago wśród stada świń

Gwiazda "Pierwszej Miłości" jest wegetarianką i właśnie z tego względu wzięła udział w sesji zdjęciowej ze zwierzętami. Fotografię umieściła w mediach społecznościowych z okazji światowego dla wegetarianizmu. Dodała, że jest to również część spektaklu. Anna Ilczuk zwróciła się do fanów z prośbą, aby ograniczyć nadmierne kupowanie mięsa.

"Nie otwieram dyskusji jeść czy nie jeść, ale BŁAGAM kupujcie TYLKO TYLE ile Wam POTRZEBA ! Koniec z nieświeżą wędlinką lądującą w koszu !!! -takie postanowienie na Nowy Rok chyba możecie zrobić ??? ( zwłaszcza, że te ceny 🤦🤦🤦) ps na obiad nie zawsze musi być kotlet ps2 nie każda zupa musi być na „ mięsku”' napisała na Instagramie.

Sonda
Czy sesja Anny Ilczuk ze świniami ma sens?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE