Gwiazdy bawiły się jak dzieci na finale Konkursu Zabawka Roku

2021-11-10 21:37

Po perturbacjach związanych z koronawirusem, a co za tym idzie po przerwie ulubiona impreza gwiazd, które mają małe dzieci znów odbyła się jak za dawnych czasów. Gala finałowa Zabawki Roku to impreza, którą odwiedza wielu celebrytów. W towarzystwie swoich dzieci testują najciekawsze zabawki i inne produkty dla dzieci.

Gwiazdy bawiły się jak dzieci na finale Konkursu Zabawka Roku

i

Autor: Materiały prasowe

W zorganizowanej przez portal Zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły głownie znane mamy: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Burzyńska, Maja Hyży, Olga Nowicka, Anna Korcz, Joanna Racewicz, Agnieszka Mrozińska, Karolina Malinowska, Justyna Szyc-Nagłowska, Małgorzata Kosik. Ale wśród jurorów nie zabrakło też medialnych super tatusiów, do których niewątpliwie zaliczają się: Rafał Maślak, Wojciech Błach i Łukasz Nowicki. Event, podczas którego dorośli mieli okazję na chwilę znów poczuć się dziećmi odbył się w należącym do Jakuba Wesołowskiego hotelu Brant.

Dwa razy w roku gwiazdy są jurorami najpopularniejszego konkursu w branży dziecięcej - Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Przyznają w nim znak jakości zabawkom i produktom takim jak wózki, meble czy odzież dla dzieci. Plebiscyt odkrywa interesujące gadżety, które często trudniej znaleźć na sklepowych półkach.

Jak mówi organizatorka konkursu Magdalena Kordaszewska –  To już XV edycja tego najważniejszego konkursu w branży dziecięcej. To świetna okazja do przetestowania najciekawszych propozycji Gwiazdkowych prezentów dla dzieci. Dlatego wszyscy chcą tu być. Nasze Jury złożone ze znanych rodziców, ekspertów i dziennikarzy branżowych gwarantuje uczciwą ocenę. Dlatego rodzice szukają w sklepach zwycięskich produktów.

Aleksandra Szwed uczy dzieci miłości do zwierząt. Ma w domu bulteriera i mopsa
Nasi Partnerzy polecają