Krzysztof Ibisz, Anna Nowak-Ibisz

i

Autor: AKPA / Gillert, Kurnikowski

"Ale przy dziecku, to zawsze ja..."

Ibisz przebrał się za drag queen. Aż głos zabrała jego była żona! [WIDEO]

2023-03-10 18:00

Krzysztof Ibisz (58 l.) porwie do zabawy publiczność, która zasiądzie przed telewizorami i obejrzy drugi odcinek nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Polsatowski prezenter wcielił się tym razem w ukraińskiego drag queen, Verka Serduchkę (50 l.). Przed napisaniem komentarza nie mogła powstrzymać się jego była żona!

Kiedy kilka tygodni temu na jaw wyszło, że Krzysztof Ibisz zgodził się wystąpić w 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wszyscy byli w szoku. Prezenter, który zawsze unikał scenicznych wygłupów, do których namawiany był chociażby w "Tańcu z Gwiazdami", zapragnął spełnić się w roli piosenkarza! I jak się okazuje, idzie mu świetnie. Nie dość, że wygrał pierwszy odcinek jako Maciej Maleńczuk (62 l.), być może uda mu się triumfować także w następnym.

Krzysztof Ibisz przebrał się za drag queen. Aż głos zabrała jego była żona!

Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że Krzysztof Ibisz potrafi śpiewać. W drugim odcinku miał nie lada wyzwanie, bo został ubrany w specjalny kostium, charakterystyczny dla ukraińskiej gwiazdy. Verka Serduchka to artysta, który światową sławę zyskał w 2007 roku, kiedy o mały włos nie wygrał dla swojego kraju Eurowizji. Jak poradził sobie z jego piosenką Ibisz?

- Może barwowo daleko od oryginału, ale i tak czekam z niecierpliwością! Już teraz uśmiecham się do ekranu, a co będzie jutro przy całym występie - napisała jedna z internautek.

Najwięcej uwagi przykuwa jednak komentarz Anny Nowak-Ibisz:

- Ale w domu, przy dziecku to zawsze ja mówiłam po niemiecku. Ah… te nogi roztańczone! Szał - ekscytowała się, przy okazji zdradzając, że Krzystzof praktykował naukę języka niemieckiego, kiedy ich syn był małym chłopcem.

Myślicie, że znów uda mu się wygrać odcinek?

Sonda
Krzysztof Ibisz w "Twoja twarz brzmi znajomo" to dobry pomysł?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają