Para gejów z show TVN będzie mieć dziecko?! Jacek i Oliwer planują adopcję

2022-01-27 9:58
Para gejów z show TVN będzie mieć dziecko?! Jacek i Oliwer planują adopcję
Autor: Instagram Para gejów z show TVN będzie mieć dziecko?! Jacek i Oliwer planują adopcję

Za nami pierwszy sezon randkowego show dla gejów. Jacek Jelonek związał się z Oliwerem Kubiakiem i tworzą szczęśliwą parę. W trakcie zaledwie kilkumiesięcznej relacji zdążyli już wysnuć plany na wspólną przyszłość i założenie rodziny. Panowie planują adopcję. Obawiają się jednak, że w Polsce to nie będzie takie łatwe. Poznajcie szczegóły.

TVN wystartował z nowym randkowym show dla gejów, który okazał się całkiem sporym hitem, ale i wywołał skrajne emocje Polaków. Początkowo program emitowany był wyłącznie na platformie Player, a później doczekał się także emisji w TTV. Jacek i Oliwer znają się zaledwie od kilku miesięcy. W rozmowie z Pomponikiem przyznali, że zdążyli już przeprowadzić poważne rozmowy o założeniu rodziny.

- Ten temat poruszaliśmy wielokrotnie. Gdzieś tam temat dziecka się pojawiał. Oliwer w programie powiedział, że chciałby mieć dzieci. Ja chciałbym mieć dzieci, ale nie czuję się osobą dostatecznie dojrzałą. Trzeba mieć swoje życie totalnie przearanżowane. Może w dalekiej przyszłości tak. Tylko pytanie, czy w tym kraju - mówi Jacek Jelonek.

NIE PRZEGAP: Tomasz Stockinger ZAŁAMANY! Mówi, jak zmieniła się jego emerytura po Polskim Ładzie!

Jego ukochany również zdaje sobie sprawę, że wychowywanie dziecka przez parę gejów może nie być łatwe, szczególnie w naszym kraju.

- Chodzi o to, żeby to dziecko nie miało nieprzyjemności z tytułu tego, że jego rodzice są parą homoseksualną - dodaje Oliwer. 

Panowie nie zamierzają korzystać z surogatki, myślą o adopcji.

- Jest naprawdę dużo dzieci, które potrzebują tego domu, nie mają go zapewnionego. Adopcja jak najbardziej. Zobaczymy, jak już będziemy gotowi, to wtedy zastanowimy się nad opcją - mówi Oliwer.

NIE PRZEGAP: Syn Kamila Durczoka nie ma siły na walkę z komornikami i bankami! Poważne problemy ze spadkiem po ojcu

W dalszej części rozmowy padło pytanie o ich plany na wyprowadzkę z Polski.

- Wyprowadzka na razie nie. Ale jak byliśmy ostatnio na naszych pierwszych wakacjach na Cyprze, zaczęliśmy oglądać różne mieszkania, stwierdziliśmy, że taniej jest kupić dom z widokiem na morze na Cyprze niż mieszkanie 70-metrowe w Warszawie - wyznał Jacek Jelonek. 

Kibicujecie ich związkowi?

NIE PRZEGAP: 14-letnia Viki Gabor ZROBIŁA SOBIE USTA i blond włosy?! Ludzie grzmią na jej widok: "Gdzie byli rodzice?!" [WIDEO]

Sonda
Czy w Polsce powinna być dozwolona adopcja przez pary homoseksualne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE