Tak zareagowali Polacy na premierę gejowskiego show TVN! Oto pierwsze komentarze!

2021-10-13 22:29
Jacek Jelonek - pierwszy Prince Charming z randkowego show TVN dla gejów
Autor: Instagram/Jacek Jelonek Jacek Jelonek - pierwszy "Prince Charming" z randkowego show TVN dla gejów

TVN wystartował z bardzo odważną i nieco kontrowersyjną produkcją. Za nami premiera "Prince Charming" - randkowego show dla gejów. Tytułowym księciem szukającym miłości jest Jacek Jelonek. Pozostali uczestnicy walczą o jego względy. Już pierwszy odcinek odbił się szerokim echem w sieci. Zobaczcie, jak zareagowali Polacy!

Pierwszym polskim "Prince Charming" został Jacek Jelonek. Mężczyzna ma 35 lat i pochodzi z Mazur, choć obecnie mieszka w Warszawie. Jest absolwentem architektury krajobrazu. Przez 12 lat trenował zawodowe jeździectwo konne i skoki przez przeszkody. W międzyczasie pracował jako model. Współpracował z największymi projektantami, dzięki czemu zwiedził kawał świata. W pierwszym gejowskim show TVN szuka miłości.

- Mój partner musi być przystojny, zabawny, inteligentny, mądry. Przede wszystkim otwarcie mówić o swoich uczuciach. Naprawdę chciałbym tutaj poznać swoją drugą połówkę - mówi Jacek Jelonek. 

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, gdzie Opczowska oddała jedynego syna! Chłopiec ma tylko 7 lat...

W rozmowie z Pudelkiem przyznał, że na co dzień nie afiszuje się ze swoją orientacją. Z poprzednimi partnerami nie trzymał się publicznie za rękę w obawie przed przykrymi komentarzami rodaków.

- Nie chodzę za rękę, w Polsce nigdzie nie chodziłem za rękę. W Polsce jest, jak jest, są niepochlebne komentarze albo się ludzie dziwnie patrzyli - mówi Jacek Jelonek.

Jacek Jelonek ujawnia, jak zareagowali ludzie po premierze "Prince Charming". Gejowskie show TVN może trafić do telewizji

Jak na razie program "Prince Charming" można oglądać wyłącznie na platformie Player.pl. W rozmowie z dziennikarzem "Faktu" Edward Miszczak oświadczył, że wcale nie jest powiedziane, że show nie trafi na antenę TVN. Jacek Jelonek w rozmowie z tabloidem wyjawił, jak zareagowali Polacy na program z jego udziałem. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, a Jacek otrzymał setki wiadomości!

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy, jak wygląda Radek Majdan bez przeszczepionych włosów! Ten widok zwala z nóg! [ZDJĘCIA]

Tych komentarzy jest bardzo dużo. Czytam, że ludzie cieszą się, że taki program powstał - mówi tabloidowi Jacek Jelonek. - Ludzie gratulują mi też odwagi. Są wiadomości od mężczyzn, że sami są gejami, boją się zrobić coming-out i to niesamowite, że teraz będzie program o społeczności gejów. Są też komentarze od bohaterów zagranicznych edycji, że super, że taki program powstał w Polsce, bo wiedzą, jak to teraz wygląda u nas w kraju. I to, że robimy taki program jest super i życzą mi super przygody. To naprawdę pozytywne wiadomości.

A wy co myślicie o programie "Prince Charming"? Dajcie nam znać w komentarzach.

NIE PRZEGAP: "Super Express" ujawnia! Prokuratura zabrała się za Michała Wiśniewskiego i jego byłą żonę!

Sonda
Czy program "Prince Charming" powinien trafić na antenę TVN?

NIE PRZEGAP: Sołtys ujawnia prawdę o Elżbiecie z Rolnik szuka żony 8! Zna ją osobiście i nie zamierza się hamować!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE