Zobaczyliśmy, jak wygląda Radek Majdan bez przeszczepionych włosów! Ten widok zwala z nóg! [ZDJĘCIA]

2021-10-13 18:32
Radek Majdan po przeszczepie włosów. Zobacz, jak wyglądał przed
Autor: AKPA Radek Majdan po przeszczepie włosów. Zobacz, jak wyglądał przed

Radek Majdan (49 l.) bardzo dbał o swoje włosy. Często zmieniał fryzury i bawił się kolorami. Codzienna stylizacja i tlenienie włosów na wyjątkowo jasny blond na pewno nie pomogły mu w utrzymaniu zdrowiej kondycji owłosienia. Radek Majdan zaczął łysieć jeszcze przed 30-stką! To był dla niego potworny cios, z którym nie mógł się pogodzić. Mąż Małgorzaty Rozenek dziś chwali się bujną czupryną, bo zrobił sobie przeszczep włosów. Zobaczcie, jak wyglądał przed nim! Mamy zdjęcia!

Radek Majdan latami tlenił sobie włosy na blond, którego pozazdrościć mu mogła jego ówczesna żona Doda. Był załamany, kiedy jeszcze przed 30-stką zaczęły wypadać mu włosy. Wielu łysiejących mężczyzn decyduje się na radykalny krok i goli głowę do zera. Byłemu piłkarzowi coraz trudniej było ukryć zakola i fakt, że jego włosy znacznie się przerzedziły. 

Radek Majdan kilkakrotnie przeszczepiał sobie włosy, co kilka lat temu w rozmowie z Super Expressem potwierdziła jego znajoma.

- Radek już robił sobie przeszczepy. Niestety, nie przyjmowały mu się - zdradziła.

NIE PRZEGAP: "Super Express" ujawnia! Prokuratura zabrała się za Michała Wiśniewskiego i jego byłą żonę!

Doc. Bartłomiej Noszczyk ze Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie w rozmowie z Super Expressem tłumaczył, że przeszczepy włosów przyjmują się w 90% przypadków. 

- Jednak czasem jest inaczej. Na przykład przez zaburzenia ukrwienia. Zdarza się też, że po prostu przeszczep jest źle zrobiony. Kolejną przeszkodą mogą być problemy dermatologiczne, uczulenie lub choroby mieszków - wyjaśniał ekspert.

Radek Majdan zrobił sobie przeszczep włosów. Zobacz, jak wyglądał przed nim!

Lekarz wskazywał, że Radek Majdan może mieć też inny problem, jakim są słabe mieszki włosów.

- Podczas przeszczepu pobiera się mieszki z tyłu głowy. Te zaś zaszczepia się w miejscu, w którym później urosną nowe włosy. Zdarza się jednak tak, że mieszki są na tyle słabe, że po jakimś czasie wypadają - dodaje lekarz.

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, gdzie Opczowska oddała jedynego syna! Chłopiec ma tylko 7 lat...

W końcu przeszczep się przyjął, a od 40. roku życia Radek Majdan jest dumny z coraz gęstszej czupryny. Zabiegi były wyjątkowo kosztowne - każdy z nich to około 10 tysięcy złotych! Były piłkarz najwyraźniej wyciągnął wnioski i przestał tlenić włosy na blond. Teraz przerzucił się na ciemniejsze kolory, które znacznie mniej nadwyrężają struktury włosa.

Zobaczcie, jak wyglądał Radek Majdan zanim zrobił sobie przeszczep włosów na zdjęciach niżej!

NIE PRZEGAP: Będziecie w szoku, na widok tego, jaki BAŁAGAN ma w domu Małgorzata Socha! [ZDJĘCIA]

Sonda
Co myślisz o przeszczepie włosów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE