Będziecie w szoku, na widok tego, jaki BAŁAGAN ma w domu Małgorzata Socha! [ZDJĘCIA]

2021-10-14 19:56
Małgorzata Socha ma w domu bałagan!
Autor: AKPA Małgorzata Socha ma w domu bałagan!

Wychowanie trojga dzieci, praca na pełnych obrotach i jednoczesne utrzymanie porządku nie jest łatwym zadaniem. Doskonale wie o tym Małgorzata Socha, która złapała się za głowę na widok bałaganu, jaki ma w domu. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" podzieliła się w sieci zdjęciami, które przedstawiają istne pobojowisko! Ktoś to będzie musiał wszystko posprzątać...

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski wspólnie wychowują trójkę dzieci. Są dumnymi rodzicami Zosi (7 l.), Basi (5 l.) i Stasia (2 l.). Nie da się ukryć, że Gosia jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych twarzy w naszym rodzimym show-bizesie. Aktorka ma na głowie mnóstwo zajęć i zobowiązań zawodowych. Całe szczęście ma wielkie wsparcie w swoim mężu, który nigdy nie imał się przed domowymi obowiązkami. 

NIE PRZEGAP: Andrzej Grabowski bierze ślub?! Na widok jego nowej ukochanej padniecie! [ZDJĘCIA]

- Na planie Małgosia jest spokojna, bo dzieci zostają pod opieką ojca. Od początku był tatą aktywnym - kąpał, zmieniał pieluchy, karmił. Naprawdę fajna z nich para. Trudno uwierzyć, że z tego związku mogło nic nie wyjść - powiedziała jedna z aktorek grająca w serialu "Przyjaciółki" w rozmowie z gazetą "Świat i ludzie".

Małgorzata Socha pokazała, jaki ma w domu bałagan! Na jego widok gwiazda serialu "Przyjaciółki" złapała się za głowę!

Małgorzata Socha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami jednego z pokoi dziecięcych. Te zdjęcia przedstawiają istne pobojowisko! Pomieszczenie wręcz tonie w zabawkach jej dzieci! Małgorzata Socha zebrała się, by to wszystko posprzątać.

- Czujecie się czasem przytłoczeni?? 😅 Ja dzisiaj tak mam 🤷🏼‍♀️😅😂 próbuję zrobić jesienne porządki 🤦🏼‍♀️😂 #porządki #sprzatanie #domoweinspiracje #olaboga #zżyciawzięte #homesweethome #autumnvibes #ohmygod - pisze Małgorzata Socha.

NIE PRZEGAP: Kasia wróciła do swojego toksycznego eks?! Ludzie piszą, że wzięła z Pawłem ROZWÓD!

Na zdjęciach widzimy jak aktorka siedzi na środku tego całego bałaganu i trzyma się za głowę. Jej wpis spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów, którzy doskonale rozumieją trudy rodzicielstwa. Dzielą się też własnymi doświadczeniami.

- Najgorszy moment. Siadasz w połowie sprzątania i dociera do Ciebie, ze już nie ma odwrotu, a przed Tobą jeszcze cała podłoga zabawek 😂 - czytamy w komentarzach. 

Pojawiły się też głosy, że Małgorzata Socha zafundowała sobie takie sprzątanie na własne życzenie, bo... kupuje dzieciom za dużo zabawek. A wy jak myślicie? Zobaczcie fotki niżej i napiszcie nam w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Lada dzień całą Polskę ogarnie alert, padła konkretna data! Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego

Sonda
Czy podzielił/a/byś się w sieci zdjęciem bałaganu ze swojego domu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE