Kasia wróciła do swojego toksycznego eks?! Ludzie piszą, że wzięła z Pawłem ROZWÓD!

2021-10-14 16:25
Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł są już po rozwodzie?!
Autor: Facebook/Ślub od pierwszego wejrzenia TVN Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł są już po rozwodzie?!

Kasia i Paweł od początku wzbudzili wielką sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że są idealnie dobrani - obojgu zaświeciły się oczy już przy pierwszym spotkaniu. Jednak Kasia z każdym odcinkiem coraz bardziej zaczęła dystansować się od swojego męża. Sieć zalewa prawdziwa lawina komentarzy, w których ludzie piszą, że Kasia wróciła do swojego toksycznego eks, a z Pawłem jest już po rozwodzie! Poznajcie szokujące szczegóły!

Już w pierwszym odcinku programu Kasia wyznała, że jest po długim i bardzo ciężkim związku. Już wcześniej była zaręczona, jednak jej ukochany odwołał ślub w ostatniej chwili.

- Sukienki nie przymierzałam po raz pierwszy. Miałam już okazję przymierzać ją w tamtym roku. Z moim byłym partnerem byliśmy 7 lat. Już były przygotowania do ślubu, już była wybrana sukienka, już byliśmy jedną nogą na ślubnym kobiercu - mówiła Kasia z wyraźnym rozgoryczeniem i zaszklonymi oczami.

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy, jak wygląda Radek Majdan bez przeszczepionych włosów! Ten widok zwala z nóg! [ZDJĘCIA]

31-latka zdecydowała się zgłosić do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Pawłem, który od początku stara się zdobyć uznanie żony. Sposób, w jaki ją adoruje spotkał się z pozytywną reakcją wielu widzów. Mężczyzna przygotował dla nich romantyczną kolację, podczas której raczyli się m. in. truskawkami i szampanem. To sprawiło, że Kasia jeszcze bardziej zdystansowała się do Pawła.

- Nie przyzwyczajona jestem do takich czułych gestów. (...) Bardzo się cieszę, że on mnie adoruje, ale czasami mam taką krępację - wyznała bohaterka.

Nieprzyzwyczajona do dobrego traktowania Kasia była widocznie załamana, gdy mąż wręczył jej w prezencie naszyjnik.

- Było mi bardzo miło i w ogóle, ale... dla mnie to jest już za dużo. Ja też się głupio poczułam, bo nic dla niego nie miałam. (...) Dla mnie tempo jest za szybkie - tłumaczyła w programie.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł są już po rozwodzie? Ludzie piszą, że wróciła do swojego toksycznego eks!

Dziwna zmiana zachowania Kasi wobec męża spotkała się z burzliwą dyskusją na facebookowym profilu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ludzie piszą, że Kasia odnowiła kontakt ze swoim toksycznym byłym partnerem, a z Pawłem jest już po rozwodzie. Tych komentarzy jest naprawdę dużo!

- No podobno pisała cały czas z ex i dlatego zmiana zachowania o 180 stopni a Paweł był tylko częścią jej chorego planu - czytamy w popularnych komentarzach. 

- Oni już są po rozwodzie, a Kasia tylko dobrze zagrała, bo jest ze swym byłym - dodaje kolejna osoba.

- Bo sama jest toksyczna. To typowa ofiara uzależniona od kata. Kasi potrzebna jest porządna terapia, a nie małżeństwo - pisze kolejny internauta.

- Jeśli ślub był tylko po to, żeby zagrać byłemu na nerwach, a ona z tego co inni wypisują, wróciła do niego. To dla mnie ta dziewczyna jest niezrównoważona psychicznie - dodaje kolejna osoba.

Myślicie, że ich komentarze są prawdziwe?

NIE PRZEGAP: "Super Express" ujawnia! Prokuratura zabrała się za Michała Wiśniewskiego i jego byłą żonę!

Sonda
Czy myślisz, że Kasia naprawdę wróciła do swojego toksycznego eks?

NIE PRZEGAP: Znakomite wiadomości dla reprezentacji Polski. Paulo Sousa oszaleje ze szczęścia, chodzi o baraże el. MŚ 2022

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE