Michał Wiśniewski ma poważne problemy. Prokuratura postawi mu zarzuty!

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski ma poważne problemy. Prokuratura postawi mu zarzuty!

"Super Express" ujawnia! Prokuratura zabrała się za Michała Wiśniewskiego i jego byłą żonę!

2021-10-13 16:59

Michał Wiśniewski (49 l.) ma poważne problemy. Warszawska prokuratura zabrała się za lidera "Ich Troje" i wydała postanowienie o przedstawieniu mu zarzutów. Chodzi o wyłudzenie pożyczki na 2,8 miliona złotych ze SKOK-u w Wołominie. W sprawę zamieszana jest jedna z jego byłych żon. Michał Wiśniewski musi stawić się na przesłuchaniu, które odbędzie się lada dzień. Poznajcie szczegóły sprawy, do których dotarł "Super Express".

Z informacji przez nas uzyskanych wynika, że Michał Wiśniewski usłyszy zarzuty o wyłudzenie pożyczki na prawie 3 miliony złotych. 27 września 2021 r. warszawska prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów liderowi Ich Troje. Muzyk został też wezwany na przesłuchanie w połowie tego miesiąca.

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy, jak wygląda Radek Majdan bez przeszczepionych włosów! Ten widok zwala z nóg! [ZDJĘCIA]

Chodzi o wydarzenia, które miały miejsce jesienią w 2006 roku. Wtedy to Michał Wiśniewski ubiegał się o kredyt na 2,8 mln zł. Z materiałów prokuratury wynika, że wokalista złożył nierzetelny wniosek i odbiegający od stanu rzeczywistego kwestionariusz wywiadu pożyczkowego.

Michał Wiśniewski miał znacząco zawyżyć swoje dochody. Pożyczkę otrzymał. W toku śledztwa okazało się, że w zeznaniu podatkowym za rok 2006 wykazał kwotę o ponad połowę niższą, niż przedstawiona w dokumentach. Z racji kłopotów finansowych kredytu nie spłacał. Na dzień 30 września 2019 r. miał niespłaconą kwotę kredytu wraz z odsetkami – 2,5 mln zł.

Michał Wiśniewski z zarzutami prokuratorskimi! W tle jego była żona!

Prokuratura ma również zastrzeżenia co do prawdziwości dokumentów dotyczących zdolności kredytowej jego poręczyciela – Anny W. (44 l.), która wówczas była żoną Michała Wiśniewskiego. 

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, gdzie Opczowska oddała jedynego syna! Chłopiec ma tylko 7 lat...

To nie pierwsze tego typu problemy prawne gwiazdora. W latach 90. Michał Wiśniewski został skazany na rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu i 450 tys. zł kary za dopuszczenie się oszustw finansowych, przez które miał narazić łódzki oddział TVP na straty.

W listopadzie 2006 r. w Prokuraturze Rejonowej w Pabianicach postawiono mu zarzut działania na szkodę spółki Reim Music Factory Polska, której był wiceprezesem, oraz narażenie jej na straty w wysokości 3 mln zł. Jakby tego było mało, w maju 2018 r. Michał Wiśniewski ogłosił upadłość konsumencką i stał się niewypłacalny.

NIE PRZEGAP: Sołtys ujawnia prawdę o Elżbiecie z Rolnik szuka żony 8! Zna ją osobiście i nie zamierza się hamować!

Sonda
Czy myślisz, że Michał Wiśniewski zostanie skazany?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE