Nie uwierzycie, gdzie Opczowska oddała jedynego syna! Chłopiec ma tylko 7 lat...

2021-10-13 20:25
Małgorzata Opczowska oddała jedynego syna. Nie uwierzycie gdzie!
Autor: AKPA Małgorzata Opczowska oddała jedynego syna. Nie uwierzycie gdzie!

Małgorzata Opoczowska jest mamą 7-letniego Maksa. W najnowszym wywiadzie gwiazda TVP zdradziła, że oddała swoje jedyne dziecko do szkoły zakonników. "Cieszę się, że Maksio zaczyna dzień od modlitwy (...)" - mówi Małgorzata Opczowska. Zobaczcie, jak gwiazda TVP dalej tłumaczy swoją decyzję. Też zdecydowalibyście się na taki krok?

Małgorzata Opczowska niedawno rozwiodła się z mężem i ojcem swojego 7-letniego dziś syna Maksa. Dość szybko związała się z Jackiem Łęskim. Para nie traciła czasu. Pod koniec wakacji powiedzieli sobie tak w wyjątkowo romantycznych okolicznościach na plaży w Jastarni. 

Teraz w rozmowie z Rewią Małgorzata Opczowska wyznała, że swojego jedynego syna oddała zakonnikom. Szkoła, do której trafił Maksio mieści się przy klasztorze. 

NIE PRZEGAP: Sołtys ujawnia prawdę o Elżbiecie z Rolnik szuka żony 8! Zna ją osobiście i nie zamierza się hamować!

- Jestem konserwatywną mamą i chcę wychowywać dziecko w zgodzie z takimi wartościami, jakie sama miałam w domu. Cenię dyscyplinę i rzetelność - tłumaczy Małgorzata Opczowska.

Gwiazda TVP zdradziła też, co najbardziej jej się podoba w placówce.

- Cieszę się, że Maksio zaczyna dzień od modlitwy, chodzi w mundurku, tak jak inne dzieci i że nikt tam nie przynosi telefonów do szkoły - mówi dumna Małgorzata Opczowska.

NIE PRZEGAP: "Super Express" ujawnia! Prokuratura zabrała się za Michała Wiśniewskiego i jego byłą żonę!

Też oddalibyście swoje jedyne dziecko do szkoły zakonników? Głosujcie w ankiecie niżej!

Sonda
Czy oddał/a/byś dziecko do szkoły zakonników?

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy, jak wygląda Radek Majdan bez przeszczepionych włosów! Ten widok zwala z nóg! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE