Sołtys ujawnia prawdę o Elżbiecie z Rolnik szuka żony 8! Zna ją osobiście i nie zamierza się hamować!

2021-10-13 16:04
Elżbieta z Rolnik szuka żony 8
Autor: Facebook/Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 Elżbieta z Rolnik szuka żony 8

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 już od początku wzbudzała wielkie emocje widzów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, z których wynika, że mają mieszane uczucia wobec jej osoby. Wielu zarzuca jej, że sama nie wie, czego chce i odrzuca kandydatów z wyjątkowo błahych powodów. Sołtys ujawnia, jaka naprawdę jest Elżbieta z Rolnik szuka żony. Zna ją osobiście od lat i nie zamierzał się hamować, gdy poproszono go o komentarz!

Elżbieta z Rolnik szuka żony była już dwukrotnie zamężna. Przez ostatnie 7 lat nie była w żadnym związku, tłumacząc to obawą przed kolejnym, bolesnym rozstaniem. Dziś zdaje się być gotowa na nową miłość.

- Mam nadzieję, że wyczerpałam limit miłosnych porażek. Teraz czekam na wielką miłość - mówi w rozmowie z "Rewią".

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy, jak wygląda Radek Majdan bez przeszczepionych włosów! Ten widok zwala z nóg! [ZDJĘCIA]

Wielu widzów jest jednak zdania, że 56-letnia rolniczka tak naprawdę sama nie wie, czego chce. Nie spodobało się im, że odrzuciła Andrzeja. Elżbieta tłumaczyła, że przeszkadza jej fakt, że mężczyzna "gwiazdorzy" i nie jest gentlemanem. Później odparła także zaloty kolejnego kandydata, który od kilku miesięcy jest wdowcem.

Jaka jest Elżbieta z Rolnik szuka żony 8? Sołtys ujawnia prawdę

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 jest właścicielką ekologicznej plantacji truskawek. W rozmowie z Rewią przyznała, że o ogrodnictwie mogłaby rozmawiać godzinami, jednak niechętnie opowiada o sobie i swoim życiu. 56-letnia rolniczka zapewnia, że zna swoją wartość.

- Najważniejsze jest to, że akceptuję siebie w stu procentach. Mam poczucie własnej wartości - powiedziała gazecie.

Do udziału w programie namówiła ją córka. Wiktoria pragnie, by jej mama znalazła mężczyznę, u boku którego spędzi resztę życia. Elżbieta wyznała, że podobają jej się szczupli i wysocy panowie. 

NIE PRZEGAP: Rekordowa waloryzacja rent i emerytur 2022! Sprawdź, ile możesz zyskać

- Nie mam większych wymagań, ale po bolesnych doświadczeniach poważnie podchodzę do ewentualnego trzeciego związku - mówi bohaterka Rolnik szuka żony 8.

Gazeta poprosiła o komentarz ws. Elżbiety sołtysa z jej wsi. Mężczyzna nie zamierzał się powstrzymywać od rozmowy z dziennikarzami i ujawnił, jaką osobą jest Ela.

- To kobieta o złotym sercu. Znam ją osobiście i wiem, że pomogła wielu ludziom - zachwala ją sołtys.

Myślicie, że w programie Rolnik szuka żony uda jej się znaleźć miłość do grobowej deski?

NIE PRZEGAP: Dramat Joanny Koroniewskiej:"sytuacja jest krytyczna". Aktorka wszystko straciła!

Sonda
Oglądasz Rolnik szuka żony 8?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE