Andrzej Grabowski bierze ślub?! Na widok jego nowej ukochanej padniecie! [ZDJĘCIA]

2021-10-14 17:47
Andrzej Grabowski bierze ślub?! Kim jest jego partnerka
Autor: AKPA Andrzej Grabowski bierze ślub?! Kim jest jego partnerka

Ostatnio Andrzej Grabowski (69 l.) został przyłapany przez paparazzich, gdy spacerował sopockimi uliczkami z nową ukochaną. Teraz media donoszą, że gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" właśnie się zaręczył i planuje ślub. Andrzej Grabowski związał się ze swoją koleżanką z branży. Kim jest nowa partnerka aktora? Zobaczcie jej zdjęcia i poznajcie sensacyjne szczegóły!

Andrzej Grabowski do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Dwukrotnie stawał już na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Anna Tomaszewska, która jest matką jego dwóch córek. Drugi raz ożenił się z Anitą Kruszewską, ale i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozwiodła się w 2019 roku. Ostatnio paparazzi przyłapali go na publicznych czułościach Aldoną Grochal.

NIE PRZEGAP: "Ona wygląda, jakby COŚ BRAŁA"! Ludzie są przerażeni na widok nowych zdjęć Margaret! [FOTO]

Kobieta ma 67 lat i pochodzi z Krakowa. Trzy lata zmarł jej mąż. Andrzej Grabowski wspierał ją w trudnych chwilach po stracie ukochanego. Para zna się od wielu lat, choć początkowo tylko się przyjaźnili. Ich relacja przerodziła się w związek dopiero rok temu. Teraz media donoszą, że Andrzej Grabowski spytał ukochaną, czy zostanie jego żoną! 

Andrzej Grabowski bierze ślub?! Zobaczcie nową partnerkę gwiazdora serialu "Świat według Kiepskich"

Jak donosi czasopismo "Świat i Ludzie", Andrzej Grabowski i Aldona Grochal są zaręczeni. Ani aktor ani jego partnerka nie potwierdzili tych doniesień. Znajomi pary zdradzili tygodnikowi, że zakochana para wybiera się właśnie w podróż przedślubną.

- Do Hiszpanii. Tam, w okolicach Malagi brat Andrzeja, reżyser Mikałaj Grabowski, kupił dom. Przyszli nowożeńcy spędzą tam kilkanaście dni - zdradza gazecie jeden z aktorów Teatru Starego w Krakowie.

Znajomi pary bardzo pozytywnie oceniają ich relację. Donoszą też, że Aldona Grochal ma świetny kontakt z dorosłymi już córkami Andrzeja Grabowskiego. Myślicie, że trzecie małżeństwo okaże się tym ostatnim? Zobaczcie ich wspólne zdjęcia niżej! Pasują do siebie?

NIE PRZEGAP: Poszła do karczmy po "Kuchennych Rewolucjach". Gdy zobaczyła paragon, aż wbiło ją w ziemię!

Sonda
Czy chciałoby Ci się brać kolejny ślub w wieku 69 lat?

NIE PRZEGAP: Będziecie w szoku, na widok tego, jaki BAŁAGAN ma w domu Małgorzata Socha! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE