Jan Nowicki traci pamięć. Dramat aktora, którego ludzie pokochali m.in. za rolę Wielkiego Szu

2022-05-14 5:48
Jan Nowicki traci pamięć
Autor: Akpa Jan Nowicki traci pamięć

Janowi Nowickiemu (83 l.) coraz bardziej zaczyna doskwierać upływający czas. Aktor, który porusza się o lasce, ostatnio zaczął mieć problemy nie tylko z nogami ale i z pamięcią. Podczas wywiadu przyznał, że boi się włączyć żelazko i przepraszał za to jak mówi. Zobacz wypowiedzi aktora...

Jan Nowicki od dłuższego czasu nie przyjmuje żadnych ról filmowych. Dwa lata temu w rozmowie z "Super Expressem" żona uwielbianego przez miliony Polaków artysty, wyznała nam, że aktor postanowił na dobre zrezygnować z aktorstwa. – Jan mówi, że zmienił zawód aktora na pisarza. Nie chce grać – mówiła nam Anna Kondratowicz, która jest również menedżerką gwiazdora. Okazuje się, że choć Nowicki jest znakomitym aktorem, dziś zdecydowanie lepiej odnajduje się w pisaniu książek niż występowaniem przed kamerą. Artysta prawdopodobnie zrezygnował z zawodu z powodów zdrowotnych. Jak właśnie wyznał, ma problemy z pamięcią co również okazało się podczas ostatniego wywiadu, którego udzielił w Kanale Sportowym w programie "Rozmowa bez faulu". 

Jan Nowicki traci pamięć

W trakcie rozmowy artysta gubił myśl.

- Aktorem nigdy nie przestaje się być. Kurwa zapomniałem co miałem powiedzieć....Przypomnij mi - powiedział w rozmowie z Małgorzatą Domagalik. 

ZOBACZ: Joanna Opozda rozwodzi się z Antkiem Królikowskim i zarabia ogromne pieniądze. Ma sprytny patent na kasę!

W trakcie wywiadu aktor cały czas przepraszał za to, że jego wypowiedzi nie są już takie jak dawniej.

- Jest mi przykro, że mówię tak jak mówię. Gdybym usiadł nad białą kartką papieru, zrobiłbym to lepiej, krócej. I bym nie ględził - podsumował. 

Jan Nowicki o Annie Kondratowicz 

Jan Nowicki jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Anną Kondratowicz. Początkowo połączyła ich praca, ponieważ kobieta była menedżerką aktora i pomagała mu przy książkach. Para jednak zżyła się z sobą, a w 2016 roku wzięła ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Namysłowie na Dolnym Śląsku. - Tam spotkaliśmy świetnego gościa Julka Kruszyńskiego, burmistrza, którego poprosiłem: "Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie". I on wszystko zorganizował - powiedział Nowicki w wywiadzie dla "Pani". Ceremonia została utrzymana w  tajemnicy. Nie wiedzieli o niej nawet najbliżsi aktora. Jan nie ukrywa w wywiadach, że ma nadzieję, że Anna będzie jego ostatnią żoną. - Gdy wyjeżdżam z Krakowa, towarzyszy mi uczucie ulgi, ale głównie z tego powodu, że obok mnie siedzi Ona - ktoś, kogo mam nadzieję trzymać za rękę wtedy, kiedy poczuję ten prawdziwy i ostatni chłód - wyznał Jan Nowicki.

Gwiazdor w wywiadzie dla Kanału Sportowego zdradził, że nie interesuje go Internet i wszystko co związane jest z elektryką. W ich domu takimi rzeczami zajmuje się jego żona. Artysta dodał również, że pani Anna ma dużo lepszą pamięć od niego. 

- Boje się włączyć żelazka do prasowania, wszystko co ma związek z prądem. To nie jest mój świat. Mam to szczęście, że spotkałem Anusię, która się w tym odnajduje. Do tego ma dziką pamięć, czego jej nie zazdroszczę, bo to musi być bardzo bolesne jak się tyle pamięta. Ja tracę pamięć, bardzo często z pamięci wyrzucam pewne fragmenty i wcale nie jest mi smutno - dodał.

Życie osobiste Jana Nowackiego - ile miał żon i ile ma dzieci?

Jan Nowicki, który nazywany był największym amant polskiego kina, długo bronił się przed ślubem. W maju 2009 roku poślubił aktorkę Małgorzatę Potocką, jednak ich związek rozpadł się po sześciu latach. I choć wszyscy myśleli, że artysta już więcej nie zdecyduje się na małżeństwo, Anna Kondratowicz została jego drugą żoną. 

Aktor związany był wcześniej z Barbarą Janiszewską-Sobottą, polską lekkoatletką i sprinterką, która. 6 lipca 1973 roku urodziła mu syna, Łukasza Nowickiego. Następnie spotykał się z Ireną Paszyn, dyrektorką Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Przez blisko 30 lat był również związany z węgierską reżyserką Martą Mészáros.

Tak mieszkają GWIAZDY w domu opieki. "Super Express" sprawdził na własne oczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE