Joanna Opozda rozwodzi się z Antkiem Królikowskim i zarabia ogromne pieniądze. Ma sprytny patent na kasę!

2022-05-12 5:06
Joanna Opozda: Zarobiła na rozstaniu 50 000zł
Autor: Instagram Joanna Opozda: Zarobiła na rozstaniu 50 000zł

Joanna Opozda (34 l.) to silna kobieta. Mimo że jeszcze przed porodem została porzucona przez męża Antka Królikowskiego (33 l.) i niebawem spotka się z nim w sądzie na sprawie rozwodowej, świetnie odnajduje się w trudnej sytuacji. Aktorka poświęca się opiece nad Vincentem (2,5 mies.), ale również świetnie radzi sobie finansowo. Bo choć jeszcze nie wróciła do pracy, czerpie dochody z Instagrama. Kwota robi wrażenie.

Pierwsze miesiące macierzyństwa są dla większości kobiet bardzo trudnym czasem. Dziecko potrzebuje całodobowej opieki, karmienia co kilka godzin, co powoduje, że mama jest niewyspana i zmęczona. Joanna niestety nie może liczyć na stałą pomoc ojca dziecka, bowiem Antek wyprowadził się od niej, jeszcze zanim urodziła. I choć aktor odwiedza syna w weekendy, to Asia poświęca się chłopcu w stu procentach. Gwiazda musi ponadto myśleć o tym, by zarabiać. Ze względu na dziecko nie wróciła na razie do aktorstwa, dlatego też radzi sobie, jak może. Nietrudno zauważyć, że rozstanie z Królikowskim sprawiło, że o aktorce jest w ostatnich miesiącach bardzo głośno, a co za tym idzie, jest ona jeszcze bardziej rozpoznawalna. Od lutego na jej Instagramie przybyło aż 150 tys. obserwujących, co jest niezwykle zachęcające dla potencjalnych reklamodawców. Dlatego też Joanna co chwilę dostaje propozycje współpracy.

ZOBACZ: Ile naprawdę zarabia Beata Kozidrak? Sprawdziliśmy. Kwota robi wrażenie

Zarabia na Instagramie

W ostatnich trzech tygodniach na Instagramie  Opozdy pojawiło się aż pięć zdjęć z oznaczeniem reklam: m.in. kosmetyków dla dzieci, wózka, biżuterii czy marek odzieżowych. Za jeden taki post Asia może otrzymywać nawet od 5 do 10 tys. zł. Dodajmy, że płacone ma również za 24-godz. relacje, których dodaje jeszcze więcej. Łatwo więc obliczyć, że w niecały miesiąc zarobiła około 50 tys. zł.

ZOBACZ: Rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. To już naprawdę koniec! Szokujące wieści

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE