Rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. To już naprawdę koniec! Szokujące wieści

2022-05-11 18:16
Antek Królikowski i Joanna Opozda rozwodzą się
Autor: AKPA Antek Królikowski i Joanna Opozda rozwodzą się

Wygląda na to, że tej miłości nic już nie uratuje. Jak dowiedział się "Super Express", Joanna Opozda (34 l.) i Antek Królikowski (33 l.) oficjalnie postanowili zakończyć swoje małżeństwo. Do sądu wpłynął pozew rozwodowy, a para oczekuje na termin pierwszej rozprawy.

To z pewnością będzie jedno z krótszych małżeństw w polskim show-biznesie. Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się 7 sierpnia 2021 roku w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Co ciekawe, kilka miesięcy wcześniej ogłosili swoje rozstanie. "W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym, co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku" - napisała w grudniu Asia. Zakochani szybko jednak wrócili do siebie.

Szybko także okazało się, że zostaną rodzicami. 

Przeczytaj: Joanna Opozda właśnie urodziła! Znamy imię i płeć dziecka!

W galerii zobacz zdjęcia ze ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy:

Sielanka nie trwała jednak długo... W lutym, na chwilę przed narodzinami synka pary, okazało się, że Antek Królikowski spotyka się z sąsiadką. Pudelek, powołując się na kilka swoich źródeł, ustalił nawet, że aktor zdradzał żonę, gdy ta była w ciąży i już ma nową dziewczynę. - Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył - donosili wspólni znajomi pary. Plotki okazały się prawdziwe. Antek i Joanna nie są już razem. Oboje próbują ułożyć sobie życie na nowo.

Przeczytaj: Królikowski nawet NIE ODEBRAŁ Opozdy i synka Vincenta ze szpitala! Smutna Joanna wraca z dzieckiem do domu [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Królikowski znika i przeprasza za walkę sobowtórów. Fala hejtu

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozwodzą się

Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok... Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska broni Antka?

Antek - według medialnych doniesień - układa sobie życie z prawniczką Izabelą. Jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, postanowiła publicznie podzielić się refleksją na temat miłości pod swoim zdjęciem sprzed lat.

"Miałam wtedy 20 lat i po raz pierwszy się zakochałam. Nie traktujmy na równi zakochania się w kimś i pokochania kogoś… Zakochanie to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru. ZAkochanie. POkochanie" - podpisała wymownie.

Czy w ten sposób usprawiedliwia syna?

Zobacz: Joanna Opozda szczerze o finansach. Ujawniła, jak teraz wygląda jej życie. Królikowski może się wkurzyć!

Sonda
Czy Królikowski powinien opowiedzieć o przyczynach rozpadu małżeństwa z Opozdą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE