Joanna Opozda urodziła

i

Autor: Instagram @antek.krolikowski Joanna Opozda urodziła

Joanna Opozda właśnie urodziła! Znamy imię i płeć dziecka!

2022-02-22 19:49

Super Express właśnie dowiedział się od sprawdzonego źródła, że Joanna Opozda (33 l.) urodziła we wtorek 22 lutego. Pierwsze dziecko aktorki i jej męża Antoniego Królikowskiego (32 l.) pojawiło się już na świecie. Opozda strzegła swoją ciążę i chroniła dziecko, bo nie czuła się najlepiej. Jednak, zbliżając się do rozwiązania, wyglądała bardzo pięknie i promiennie. Poznajcie szczegóły.

Już na ślubie gwiazdorskiej pary pojawiła się informacja o ciąży Joanny Opozdy. Nie były to potwierdzone informacje, ale na nagraniu ze ślubu Królikowskich, padły ważne słowa. Podczas przysięgi ksiądz zapytał aktora, czy z Joanną wychowają po katolicku potomstwo. Antoni wykrzyknął "tak właśnie!" i porozumiewawczo spojrzał na żonę. To miał być pierwszy znak, że dziecko już jest w drodze. Później pojawiły się różne spekulacje, ale w końcu Joanna wydała oświadczenie i potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Wyjawiła, że ukrywała ten fakt, ze względu na zdrowie maluszka.  Od tego momentu gwiazda "Pierwszej miłości" zaczęła publikować więcej zdjęć z rosnącym brzuszkiem. Początek ciąży był dla niej szczególnie trudny. Aktorka dostawała od hejterów przerażające wiadomości. Ktoś życzył kobiecie, aby poroniła!  Aktorka musiała na siebie bardzo uważać

- Ciąża jest dla mnie bardzo trudnym czasem. Większość przeleżałam w łóżku. 3 razy patologia ciąży. Także ciężko mi znosić ten błogosławiony stan - wyznała w rozmowie z "Party".

Dalsza część artykułu pod galerią. Joanna Opozda urodziła!

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

Galeria niżej: Joanna Opozda i Antek Królikowski już wydali na wyprawkę 21 000 zł

Super Express właśnie dowiedział się, że Joanna Opozda urodziła we wtorek 22 lutego w jednym z warszawskich szpitali. Już wcześniej aktorka zdradziła, że razem z Antkiem spodziewają się synka, którego planują nazwać Vincet. Z kolei portal WP Kobieta donosi, że Joasia urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Zarówno mama, jak i maluszek czują się dobrze.

- Asia urodziła zdrowego i pięknego synka za pomocą cesarskiego cięcia - zdradza znajomy z otoczenia pary.

We wtorek tuż przed godziną 21:00 Joanna Opozda pochwaliła się pierwszym zdjęciem maluszka. Zobaczcie je >>TUTAJ<<.

Super Express życzy dużo zdrowia i wita na świecie!

Sonda
Jak oceniasz poziom opieki na porodówkach w polskich szpitalach?