Katarzyna Zawadzka już się nie rozbierze u Vegi. Zrezygnowała z roli! Dlaczego? [ZDJĘCIA]

2020-05-11 6:04

Katarzyna Zawadzka (36 l.) była gwiazdą ostatniego filmu Patryka Vegi (43 l.) „Bad boy” i błyszczała w pełnej krasie. Nic dziwnego, że reżyser, który lubi zatrudniać ponownie tych samych aktorów, widział Kasię w swoim kolejnym filmie. Niestety, przez wybuch pandemii koronawirusa Zawadzka zrezygnowała z roli. Nowej szansy u niego zapewne już nie dostanie.

Kasia nie boi się odważnych scen. W filmie „Bad boy” ich nie brakuje – przyszło jej grać sceny namiętnego seksu z Antkiem Królikowskim (31 l.) i stanąć przed całą ekipą zupełnie nago. Aktorka jest dość rzadkim wyjątkiem – mówi, że to w ogóle nie sprawiło jej trudności.

– Takie sceny są zawsze profesjonalnie realizowane. Polegają na dużej choreografii i na dogadaniu się. Zawsze jest intymna atmosfera. Na planie zostaje tyle ludzi, ile ma zostać – mówiła „Super Expressowi” po premierze „Bad boya”.

Zobacz także: Katarzyna Zawadzka chwali intymne sceny z Królikowskim: Antek całuje wspaniale!

Nic więc dziwnego, że Vega marzył o ponownym zaangażowaniu Kasi i zapewne znów wykorzystałby jej profesjonalizm.

Niestety, gdy okazało się, że film będzie powstawał w czasie pandemii koronawirusa i po wprowadzeniu zakazu zgromadzeń Kasia zrezygnowała z roli. W jedno popołudnie zastąpiła ją młoda aktorka – Aleksandra Nowicka (30 l.). Vega na pewno już nie da Zawadzkiej kolejnej szansy, a szkoda.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Stan Borys uwięziony w Ameryce. Nagranie z Nowego Jorku. TYLKO U NAS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE