andrzej piaseczny

i

Autor: instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Wokalista trzyma to w sekrecie

Każdy chce wiedzieć, kim jest ukochany Piasecznego. Raz pokazał swoją wielką miłość!

2022-12-15 8:35

Andrzej Piaseczny (51 l.) udzielił wywiadu, po którym na nowo rozbudził dyskusję na temat swojego partnera. I choć wokalista powiedział wprost, że jego "przyjaciel" nie jest osobą publiczną i nie chce pokazywać się na ściankach, to fani żartują, że już raz Piasek pokazał swoją wielką miłość w sieci. Nie zgadniecie, o kogo chodzi.

Andrzej Piaseczny zszokował opinię publiczną wyznaniem, że jest gejem, choć plotki na ten temat krążyły w show-biznesie od dawna. Kiedy wokalista przestał być zawodowo związany z TVP, postanowił wyjawić całą prawdę. Od tamtej pory ludzie zastanawiają się, kim jest ukochany Piaska. W najnowszym wywiadzie dla Wirtualnej Polski piosenkarz opowiedział, jak wybrał się na Marsz Równości w Poznaniu. Odpowiedział też na pytanie, czy zabrał ze sobą partnera, a że rzadko opowiada o życiu miłosnym, to dla niektórych mogło to być nie lada zaskoczeniem.

"Nie. (...) Mój przyjaciel nie jest osobą publiczną, nie chce taką być, więc to nie jest element mojego nacisku. (...) Ja swojego życia prywatnego niespecjalnie chcę pokazywać publicznie", wyznał szczerze w Wirtualnej Polsce. 

Ale fani pamiętają, że raz pokazał już miłość w sieci. Nie zgadniecie, o kogo chodzi!

Andrzej Piaseczny raz pokazał swoją wielką miłość. Rozkoszny widok

To było nieco ponad rok temu, bo w październiku 2021, choć kolejne zdjęcia pojawiały się też przy okazji innego okresu. Andrzej Piaseczny wrzucił zdjęcie z olbrzymim, słodkim pieskiem, a ludzie w komentarzach od razu okrzyknęli zwierzaka jego wielką miłością. Już wtedy spekulowano na temat tego, kim jest ukochany Piasecznego, więc niewykluczone, że wokalista chciał trochę zagrać na nosie ciekawskim. Kiedyś Piasek w magazynie LGBT "Replika" zdradził, że jest w szczęśliwym związku, który akceptuje także jego rodzina.

"Mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi", mówił.

Co myślicie o tym, że Piaseczny nie chce pokazywać partnera publicznie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie znać w komentarzach.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Tak zmieniał się Andrzej Piaseczny

Sonda
Co myślisz o tym, że Andrzej Piaseczny nie pokazuje publicznie swojego partnera?
Michał Chruściel z serialu „Korona Królów. Jagiellonowie” o staropolskich przekleństwach! Mocne słowa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany