Andrzej Piaseczny

i

Autor: AKPA/Baranowski Andrzej Piaseczny

Oświadczenie gwiazdy

Andrzej Piaseczny zdecydował się na radykalny krok. Zmiana dotyczy jego koncertów

2022-12-10 15:43

Andrzej Piaseczny poinformował swoich fanów, że zdecydował się na zerwanie współpracy z firmą organizującą jego koncerty - Sceną Konesera. Zdaniem muzyka firma zachowywała się niepoważnie i nie spełniała wymogów. Koncerty w wyprzedanymi biletami miały być regularnie odwoływane lub przenoszone na kolejne terminy. Andrzej Piaseczny uznał, że taka forma współpracy jest niewiarygodna i zerwał umowę.

Andrzej Piaseczny zrywa umowę z firmą organizującą jego koncerty

Niedawno w sieci pojawiły się informacje o odwołanych koncertach Andrzeja Piasecznego w Sierpcu oraz Gostyninie, które zaplanowane na 12 i 13 grudnia. Informacje te zostały przekazane przez firmę zajmująca się organizowanej koncertów Andrzeja Piasecznego, czyli Scenę Konesera. Jakiś czas później artysta poinformował o zerwaniu współpracy z wyżej wymienioną firmą. Swoje trzy gorsze dołożyła także Dyrektor MCK Gostynin, Aleksandra Milczarek, która na Facebook'u napisała, że zachowanie Sceny Konesera to kpina i brak szacunku dla odbiorców. Koncert miał zostać odwołany z uwagi na niską sprzedaż biletów, mimo że owego wydarzenia zostały jeszcze dwa miesiące. - Oficjalny management Pana Andrzeja Piasecznego i sam Artysta są gotowości zagrania koncertu i nie mają nic wspólnego z jego odwołaniem, to nie ich decyzja, czy niedyspozycja, ale pośrednik Agencja Scena Konesera odwołuje dwukrotnie pełną salę i nie wstydzi się, że oszukała Was, nas i Wykonawcę - napisała Milczarek. 

Zobacz także: Piotr Polk o swoim stanie zdrowia po przeszczepie nerki. Na te słowa aż czujemy dreszcze! "Ta walka odbywała się codziennie rano"

Po tym wydarzeniu Andrzej Piaseczny zdecydował się na zerwanie współpracy z firmą.  - Nie możemy tolerować sposobu pracy w/w organizatora, który nie wywiązując się z postanowień naszych umów, nadużył nie tylko naszego zaufania, ale także firm scenotechnicznych z nami współpracujących, narażając je na poważne straty finansowe. Sytuacja, w której koncerty z kompletem wyprzedanych biletów są wielokrotnie przenoszone na inne terminy, bądź odwoływane, naraża również i Was na straty a naszą wiarygodność jako wykonawców stawia pod znakiem zapytania - napisał Andrzej Piaseczny na Facebook'u. 

Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają