Krzysztof z Rolnik szuka żony popełnił samobójstwo

i

Autor: AKPA, Facebook/Rolnik szuka żony Krzysztof z "Rolnik szuka żony" popełnił samobójstwo

Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Rolnik kilka miesięcy temu wziął ślub z Bogusią

2022-06-06 12:39

Nie żyje Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony". Mężczyzna miał 56 lat. Najpierw zniknął z domu, a następnie popełnił samobójstwo. Uczestnika programu pożegnała pogrążona w żałobie rodzina, a także Marta Manowska, która była obecna na jego ślubie z Bogusią.

Krzysztof Pachucki nie żyje. Mężczyzna był uczestnikiem 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". To właśnie na planie formatu poznał Bogusię, która trafiła do jego gospodarstwa jako jedna z kandydatek. Para wzięła ślub po pięciu miesiącach znajomości, a na uroczystości pojawiła się także Marta Manowska, która określiła się mianem "swatki". Niestety, Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony" nie żyli długo i szczęśliwie...

Samobójcza śmierć Krzysztofa z "Rolnik szuka żony 8"

W sobotę, 4 czerwca, odbył się pogrzeb Krzysztofa Pachuckiego, uczestnika 8. edycji "Rolnik szuka żony". Ostatnie pożegnanie mężczyzny odbyło się w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach. Wśród żałobników znaleźli się m.in. Bogusia, żona mężczyzny, którą poznał na planie "Rolnik szuka żony", oraz jego najbliżsi. 

Krzysztof Pachucki od lat zmagał się z depresją. Mężczyzna w tajemniczych okolicznościach wyszedł z domu, a kilka dni później popełnił samobójstwo. Krzysztof z "Rolnik szuka żony" powiesił się w swoim gospodarstwie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka miesięcy temu Krzysztof i Bogusia wzięli ślub... Byli tacy szczęśliwi.

To był wspaniały człowiek, ale nie miał łatwego życia i nie radził sobie ze stratą. Najpierw zostawiła go żona, potem dzieci wyszły z domu i założyły swoje rodziny, co jest normalne, ale on czuł się przeraźliwie samotny. To dlatego poszedł do Rolnika, by znaleźć kobietę, która będzie dzieliła z nim codzienność - opowiadali jego sąsiedzi.

Krzysztof i Bogusia poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony" i zapałali do siebie uczuciem. Kobieta była świadoma, że jej mąż zmaga się z depresją, była dla niego wsparciem i starała się opiekować chorym mężczyzną. Niestety, nikt nie spodziewał się najgorszego. 

Na pogrzebie Krzysztofa Pachuckiego pojawili się jego znajomi, sąsiedzi, dzieci z poprzedniego małżeństwa oraz żona, Bogusia. Po stracie bliscy uczestnika "Rolnik szuka żony" mogą liczyć na wsparcie ze strony Marty Manowskiej, która zamieściła w sieci poruszający wiersz. 

Śmierć Krzysztofa z 8. edycji programu wstrząsnęła pozostałymi uczestnikami "Rolnik szuka żony". Planują oni spotkać się i oddać hołd zmarłemu, upamiętniając go minutą ciszy.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl
Marta Manowska po śmierci Krzysztofa z Rolnik szuka żony dodała przejmujący wpis

i

Autor: instagram/@martamanowska Marta Manowska po śmierci Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" dodała przejmujący wpis
Nie żyje Krzysztof z "Rolnik szuka żony"
Sonda
Oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają