Najszybszy ślub w "Rolnik szuka żony". Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie "Tak"

2021-11-27 15:50
Rolnik szuka żony S08 - ślub
Autor: INSTAGRAM Rolnik szuka żony S08 - ślub

Szok! Bohaterowie ósmej edycji "Rolnik szuka żony" najpierw zaręczyli się po zaledwie kilku dniach znajomości, a teraz wzięli piękny ślub! Bogusia i Krzysztof ze sławnego programu są już małżeństwem. Powiedzieli sobie "Tak" i pokazali zdjęcie ze ślubu na oficjalnym koncie społecznościowym programu.

Co za miłość i namiętność! To zdecydowanie najszybciej rozwijające się uczucie w dziejach kultowego już programu "Rolnik szuka żony". To już ósma edycja show, w którym samotni rolnicy przy pomocy telewizji mają szansę na znalezienie miłości swojego życia - i znów udało się połączyć pasujące do siebie osoby. Mało tego! Bohaterowie ósmej edycji "Rolnik szuka żony" najpierw zaręczyli się po zaledwie kilku dniach znajomości, a teraz wzięli piękny ślub! Bogusia i Krzysztof ze sławnego programu są już małżeństwem. Powiedzieli sobie "Tak". "Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić ;) Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. GRATULACJE PS Więcej opowiemy Wam w świątecznym odcinku "Rolnika"" - czytamy na oficjalnym koncie programu "Rolnik szuka żony". 

NIE PRZEGAP: Krzysztof i Bogusia półnadzy w grocie solnej! Rolnik ZJADAŁ PODŁOŻE, padniecie na widok tej sceny! "Rolnik szuka żony"

Bogusia i Krzysztof nie pierwszy już raz wzbudzają wielkie emocje u widzów "Rolnik szuka żony"! Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia i nie szczędziła sobie czułości na oczach całej Polski. Nie ukrywali, jak gorące połączyło ich uczucie. Widzieliśmy ich też flirtujących półnago w grocie solnej, gdzie Krzysztofa kusiły nie tylko wdzięki sympatycznej Bogusi, ale też... otaczająca go sól. Jednak patrząc na tę piękną parę jesteśmy pewni, że życie tej pary będzie tylko i wyłącznie słodkie!

NIE PRZEGAP: Ginekolog leczył seksem! Wmawiał kobietom, że szczepi penisem

NIE PRZEGAP: Biskup zakochał się i wziął ślub! Żona pisze o seksie i satanizmie

Sonda
Czy czekasz na finał 8. edycji "Rolnik szuka żony"?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE