Rolnik szuka żony 8: Krzysztof się oświadczył! Bogusia powiedziała: "TAK"! [RELACJA NA ŻYWO]

2021-11-14 21:20

Teraz już nie ma ucieczki. Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" muszą podjąć ostateczne decyzje. Każdy z rolników może wybrać tylko jedną osobę spośród pozostałych w gospodarstwach kandydatów. Jakie decyzje podejmą uczestnicy "Rolnik szuka żony 8"? Śledź relacje na żywo z nowego odcinka, niedziela, 14 listopada, 21:15.

Czas na najważniejsze decyzji. Uczestnicy "Rolnik szuka żony 8" nie mogą dłużej zwlekać. W najnowszym odcinku reality show będą musieli zdecydować, których kandydatów odeślą do domów. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku pojawiły się pierwsze deklaracje głębokich uczuć, a także wiele przychylnych słów ze strony zgromadzonych wokół stołów bliskich. W "Rolnik szuka żony 8" sytuacja na gospodarstwach wygląda następująco:

  • u Kamili wciąż są dwaj kandydaci: Adam oraz Tomasz
  • u Eli również dwóch panów do wyboru: Stanisław oraz Marek
  • Krzysztof pożegnał już dwie panie, a wybranką jego serca została Bogusia
  • podobnie sprawa wygląda u Kamila, który rozwija znajomość z Joanną
  • Stanisław jest w najgorszej sytuacji - jego gospodarstwa nie opuściła dotychczas żadna z kandydatek!

Po długich godzinach pełnych napięć, kandydatki Stanisława mają dosyć niejasnej sytuacji. Czy rolnik, który nieustannie zwlekał ze wskazaniem faworytki, podjął jakąś decyzję? Śledź relację na żywo z najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony 8" - w niedzielę, 14 listopada o 21:15.

SPRAWDŹ: Rolnik szuka żony 8: Kamila podjęła decyzję! Bliscy poparli jej wybór [ZAPIS RELACJI]

Dalsza część artykułu pod galerią: "Rolnik szuka żony 8" - uczestnicy

22:00 Kamil postanowił oficjalnie poprosić Asię o bycie parą! - Myślę, że możemy - odpowiedziała po cichu. A Stanisław jeszcze nie wybrał!

21:56 Pomimo dylematów, Elżbieta wybrała Marka.

21:54 Nadszedł czas decyzji. Kamila musiała wybrać, z którym z panów będzie chciała kontynuować relację. Okazało się, że postawiła na Adama!

21:51 Mimo jednoznacznej reakcji Bogusi na ewentualne zaręczyny, Krzysztof postanowił zaryzykować. - Czy zostaniesz moją żoną Bogusia? - zapytał. Kobieta się zgodziła! Najszybsze zaręczyny w historii programu? Po czterech dniach znajomości to niezłe osiągnięcie.

21:49 Elżbieta przyznała, że nie widzi się ze Stanisławem w sytuacji damsko-męskiej. - To jest facet z moich marzeń wizualnie - tak natomiast skomentowała Marka.

21:45 Kamila wciąż się wahała. - Ciągle ich analizuję. Może za bardzo - przyznała.

21:41 Krzysztof wyznał, że Swietłana była dla niego zbyt nachalna. Natomiast do Kasia nic nie poczuł. - Czułem, że zachowałem się szczerze. Nikogo nie zdradziłem, nikogo nie okłamałem - odpowiedział rolnik na pytanie Marty o ewentualne błędy, które mógł popełnić. Krzysztof stwierdził, że nie widzi w swoim zachowaniu nic złego.

21:37 Asia również została u Kamila trochę dłużej.

21:33 Adam zaskoczył Kamilę! Wstał o 6 i do 9 pomagał na gospodarstwie. Podczas spotkania z panami rolniczka przyznała, co konkretnie ją niepokoi. Bała się, że nie będzie miała o czym rozmawiać z Adamem, natomiast w przypadku Tomasza - że ciągle będzie o krok przed nim. Co więcej, Tomasz żałował, że podczas grilla zbyt dużo czasu poświęcał gościom, a za mało - Kamili.

21:31 Krzysztof dopiero teraz wyznał, że był po pierścionek w Ełku. Więc pierścionek z poprzedniego odcinka najwyraźniej zaręczynowym nie był? Reakcja Bogusi była zaskakująca. W rozmowie z Marta Manowską stwierdziła: "Nie dzisiaj".

21:29 Krzysztof poprosił Bogusię, by została z nim jeszcze na weekend.

21:25 Atmosfera w domu Stanisława była napięta. Rolnik zapytał, z kim panie będą jadły kolację następnego dnia. Panie niechętnie podjęły temat. - Fajnie byłoby kontynuować tę znajomość - przyznała Teresa. W podobnym tonie wypowiedziała się Michalina. Tylko Aleksandra chciała uciekać gdzie pieprz rośnie.

21:24 Kamila natomiast kontynuowała analizowanie każdego ruchu panów. Żałowała, że zamknęła się na Adama, bo wydawało jej się, że podjęła już wybór - czyli postawiła na Tomasza. Zdanie mogło jednak ulec zmianie.

21:20 Elżbieta do ostatnich chwil wyciskała z panów siódme poty. Na koniec dostali od niej jeszcze jedno zadanie w ogrodzie. - Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy zrobiłem wszystko, co powinienem zrobić - powiedział Marek.

21:17 Kandydatki Stanisława wciąż w komplecie! Razem z rolnikiem przygotowywały bogatego grilla. Niestety, spędzili go we czwórkę. Ani rodzice, ani brat Stanisława nie mieli ochoty brać udziału w programie. - Jest upalnie, duszno, nie ma czym oddychać - skomentowała spotkanie jedna z pań. Czy ich niewyraźne miny wynikały tylko z pogody? Krępująca cisza zawładnęła tym jakże poruszającym grillem. - Ja już mam dosyć szczerze, dosyć psychicznie - stwierdziła Aleksandra.

Sonda
Czy podobają Ci się wybory uczestników?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE