Rolnik szuka żony 8: Kamila podjęła decyzję! Bliscy poparli jej wybór [ZAPIS RELACJI]

2021-11-07 20:55
Rolnik szuka żony 8. Kamila i Tomasz
Autor: Facebook @Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żony 8. Kamila i Tomasz

Nadszedł sądny dzień! Rolniczki i rolnicy przedstawią swoim bliskim potencjalnych partnerów. Niektórzy uczestnicy "Rolnik szuka żony 8" wiedzą już, z kim będą starali się zbudować związek. Inni wciąż nie wskazali faworytów! Czy bliscy uczestników "Rolnik szuka żony 8" pomogą im w wyborze? Śledź relację na żywo z nowego odcinka "Rolnik szuka żony 8" - w niedzielę, 7 listopada o 21:15.

Cóż za emocje! Ostatni odcinek reality show "Rolnik szuka żony 8" przyniósł wiele nieoczekiwanych sytuacji. Z gospodarstwem pożegnała się Iza, kandydatka Kamila. Okazało się, że po emisji odcinka kobieta otrzymała wiele propozycji matrymonialnych! Kamil postanowił natomiast kontynuować relację z Asią. Media obiegła wiadomość o ich zaręczynach! Przeczytacie o tym więcej w artykule: Kamil z "Rolnik szuka żony" szybko się uwinął? Informacja o zaręczynach wgniotła nas w fotel!. Inaczej sprawy mają się w pieczarkowym królestwie rolniczki Kamili. W ostatnich dwóch odcinkach uczestniczka niejednokrotnie wspominała o przykrej sytuacji, która rzekomo miała wydarzyć się poza kamerami. Wiemy, o co chodziło! Zachowania Jana było na tyle krzywdzące dla Kamili, że ta podziękowała mu za udział w programie. Z kim rolniczka zdecyduje się kontynuować relację - z Adamem czy z Tomaszem? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony 8" Startujemy w niedzielę, 7 listopada o 21:15!

SPRAWDŹ: Wiemy, co było powodem zdenerwowania Kamili z "Rolnik szuka żony 8"! Zachowanie Jana poniżej krytyki?

Relację przeczytasz pod galerią: "Rolnik szuka żony 8" - uczestnicy

22:05 - Wizualnie to zdecydowanie pasuje mi Marek - stwierdziła Ela. Jednak rodzina wskazywała na Stanisława! - Skołowana jestem i będę musiała jeszcze dzisiejszy wieczór myśleć nad tym. Teraz to sama nie wiem co mam zrobić - podsumowała spotkanie rolniczka.

22:02 Krzysztof chciałby, żeby Bogusia jak najszybciej z nim zamieszkała!

21:56 Podczas spotkania Marek zaprezentował się z zupełnie innej strony. Mężczyzna zabawiał towarzystwo i zachowywał się niczym gospodarz! To spodobało się Elżbiecie. Natomiast spotkanie u Kamili okazało się liczne! Kiedy panowie poszli po swoje pieczarkowe dania, goście głośno debatowali nad wyborem Kamili. Większość była za Tomkiem!

21:53 Kamilowi zależało na zdaniu starszej siostry. Ta zdradziła, że wywróżyła bratu Asię! Po pierwszych randkach Kamil opowiedział kilka słów o każdej z kandydatek, a siostra od razu wskazała na Joannę!

21:50 Kolejna randka Stanisława spędzona w przytłaczającej ciszy. Czy z którąś z pań nawiązał jakąkolwiek bliższą relację?

21:41 Tomasz również spędził kilka chwil z Kamilą. Rolniczkę zdecydowanie ciągnie do mężczyzny, ale nie jest gotowa na bliskość. - Gdyby coś robił to czułabym się osaczona - przyznała. A Krzysztof przygotował ognisko dla swoich najbliższych. Kiedy Bogusia nadchodziła, posypały się brawa! Prawdziwa diwa! - Przyjemnie i dość ciepło jak na pierwszy raz - przyznała Bogusia.

21:38  Randka z Teresą różniła się od dwóch poprzednich spotkań. Można odnieść wrażenie, że tym razem Stanisław postarał się bardziej! Rolnik przyznał, że prawie wie, jaki będzie finał i kogo ostatecznie wybierze.

SPRAWDŹ TO: Stanisław z "Rolnika" nie mieszka już w pałacu! Na widok jego mieszkania kandydatki mogą dostać ZAWAŁU! [ZDJECIA]

21:33 W świątyni dumania Stanisława pojawiły się przebłyski decyzji! Ponoć jedna z pań powinna przeczuwać, że to właśnie ona opuści gospodarstwo. Kandydatki nie wiedziały w zasadzie nic. A Kamila zabrała Adama na rowery. - On jest bystry, ale czasem nie wiem, czy nie za bystry - stwierdziła rolniczka. Kamila stwierdziła, że rozmowa z mężczyzną nieustannie orbitowała wokół odczuć i przeżyć, a zabrakło tematów ogólnych. Czy to dobry powód, by kogoś odrzucić?

21:29 - To szczęście jest i tego szczęścia nie zamierzam ukrywać - powiedział Kamil. Relacja z Joanną kwitnie!

21:26 Kamila czuła się dobrze po rozstaniu z Jankiem. Rolniczka poprosiła pozostałych kandydatów o przygotowanie dania z pieczarek. Wieczorem będzie grill!

21:24 U Krzysztofa i Bogusi kwitnie uczucie! Rolnik oświadczył się kandydatce?! - Nie za ciasny? - zapytał, dotykając złotego pierścionka na jej palcu!

21:22 Stanisław wciąż nic nie wiedział. Co więcej, w jego gospodarstwie wciąż przebywają wszystkie kandydatki! Rolnik pochwalił panie za brak rywalizacji i nacisku. - Trzeba będzie podjąć jakąś decyzję - stwierdził szokujący fakt Stanisław! Zabrał Teresę na ostatnią randkę.

21:20 Czas na ostatnie randki. Czy spotkania w cztery oczy pomogą podjąć decyzję? Elżbieta zabrała na randkę ostatniego kandydata - Marka. - Są rzeczy bardzo osobiste, które trudno jest mówić na forum publicznym - przyznał Marek, odpowiadając na zarzuty Eli dotyczące małomówności. Rolniczka powiedziała Markowi, że ten był faworytem, ale zainteresowanie maleje. - Dziś rano, jak wstałam, powiedziałam, że jedna osoba musi przejść, a druga odpaść. Na to Marek powiedział, żebym wybrała Stasia - zdradziła Ela. - Boję się, że wybierzesz Staśka - powiedział rolniczce prosto w oczy Marek. Czy to wystarczająco tłumaczy jego zachowanie?

Sonda
Oglądasz Rolnik szuka żony 8?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE