Stanisław z "Rolnika" nie mieszka już w pałacu! Na widok jego mieszkania kandydatki mogą dostać ZAWAŁU! [ZDJECIA}

2021-10-22 11:38
Stanisław z Rolnik szuka żony przeprowadził się z pałacu
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony Stanisław z "Rolnik szuka żony" przeprowadził się z pałacu

Nie da się ukryć, że dworek, w którym mieszka Stanisław z "Rolnik szuka żony" zrobił na widzach imponujące wrażenie. Właśnie okazało się, że mężczyzna wyprowadził się z pałacu do starego mieszkania. Stanisław pochwalił się w sieci zdjęciami swojego nowego lokum i już na pierwszy rzut oka widać, że nie obejdzie się bez generalnego remontu... Te panie, które liczyły na życie "na salonach", mogą bardzo ciężko przeżyć zderzenie z tak drastyczną zmianą warunków... Zobaczcie zdjęcia!

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" wpadli w zachwyt, gdy zobaczyli dworek, w którym mieszka Stanisław. Na posiadłość składa się prawdziwy pałac, który ma aż 800 metrów powierzchni użytkowej! Dom otacza zjawiskowy ogród i park, których widok jest wręcz magiczny. W komentarzach wybuchła prawdziwa burza - część widzów jest zdania, że kobiety nie zainteresowały się Stanisławem, a jego majątkiem... A nie da się ukryć, że uczestnik miał w czym wybierać - o jego względy chciały walczyć aż 164 panie.

Okazuje się, że Stanisław wcale nie jest właścicielem dworku, który tak przypadł do gustu widzom. Zobacz: Poznaliśmy prawdę o majątku Stanisława z "Rolnik szuka żony"! Jego kandydatki zaczną UCIEKAĆ?!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie mieszka już w pałacu! Jego nowe mieszkanie kwalifikuje się do generalnego remontu

Tymczasem Stanisław właśnie ogłosił, że wyprowadził się z bajkowej posiadłości. Na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widać, jak osobiście remontuje nowe mieszkanie. 26-latek wyznał, że mieszka tam od kilku tygodni. 

- Nie, nie mieszkam w tym białym domu. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuję. (...) Na swoim najlepiej! - ogłasza bohater programu "Rolnik szuka żony".

Mężczyzna twierdzi, że mówił o tym w programie TVP, jednak jego wypowiedzi nie zostały pokazane na antenie.

- Mówiłem o tym wielokrotnie przed kamerą, ale chyba nie chciała tego usłyszeć - pisze Stanisław.

NIE PRZEGAP: Wiemy, ile miesięcznie zarabia Beata Kozidrak. Tak źle jeszcze nie było

Pod zdjęciami jego nowego lokum w sieci wybuchła prawdziwa burza komentarzy. Nie da się ukryć, że stare, wymagające remontu mieszkanie nie jest tak atrakcyjne, jak dworek pokazany w "Rolnik szuka żony".

- Acha... czyli pałac był po to, żeby ściągnąć więcej panienek, które lecą na kasę... a teraz okazuje się, że wybrana panna będzie mieszkać w jakimś starym odremontowanym mieszkaniu a nie pałacu... a to klaps... 😂 - nabijają się internauci.

Zobaczcie te zdjęcia niżej!

NIE PRZEGAP: Na czworaka ledwo doczołgała się do toalety. Do Potockiej dotarło, jak źle z nią jest

Sonda
Myślisz, że wybranka zostanie ze Stanisławem, który nie mieszka już w pałacu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE