Wiemy, ile miesięcznie zarabia Beata Kozidrak. Tak źle jeszcze nie było

2022-05-04 16:08
Beata Kozidrak. Jej majątek chudnie w oczach
Autor: AKPA Beata Kozidrak. Jej majątek chudnie w oczach

Ma ogromny, 320-metrowy, dom pod Warszawą warty ok. 3 mln zł i samochód za 200 tys. zł. Jak ustalił „Super Express”, roczne zarobki Beaty Kozidrak (62 l.) nie przekraczają obecnie 150 tys. zł. A przecież jeszcze niedawno majątek piosenkarki szacowano na ponad dwa razy więcej. Poznajcie szczegóły i miesięczne zarobki Beaty Kozidrak.

W październiku 2021 roku „Super Express” poinformował, że Beata Kozidrak odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu. Kilka dni później do Sądu Rejonowego Warszawa-Mokotów trafił akt oskarżenia przeciwko wokalistce, która poruszała się ulicami Warszawy, mając dwa promile alkoholu we krwi. Gwiazdę zatrzymała policja i zabrała jej prawo jazdy. Artystka nie została zatrzymana, natomiast następnego dnia stawiła się na komendzie, gdzie była przesłuchana. Po tym, jak przyznała się do winy, musiała również ujawnić swój majątek. Jest to niezbędne do orzeczenia wysokości kary. Jak dowiedział się wówczas „Super Express”, zarobki Beaty Kozidrak wynoszą zaledwie 10 tys. zł netto miesięcznie.

Pod koniec października zapadł wyrok skazujący piosenkarkę na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Miała również otrzymać zakaz prowadzenia pojazdów na kolejne pięć lat oraz zapłacić grzywnę w wysokości 10 tys. złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Odwołały się od niego zarówno obrona, jak i prokuratura. Kolejna rozprawa miała odbyć się 16 marca, jednak Kozidrak nie stawiła się w sądzie. Z tego powodu Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa odroczył rozprawę do 4 maja.

Ile zarabia Beata Kozidrak?

Dziś, 4 maja, podczas rozprawy wokalistka potwierdziła, że zarabia 10 tys. złotych miesięcznie. Aż trudno uwierzyć, że zarobki Beaty Kozidrak są aż tak małe. W końcu gwiazda pięć lat temu po połowie podzieliła się z Andrzejem Pietrasem (67 l.) 10-milionowym majątkiem. W międzyczasie kupiła pod Warszawą ogromny, 320-metrowy dom. W 2017 r. nabyła nowe BMW 740D xDrive 7, które dziś jest warte około 200 tys. zł. Przed laty dodatkowo miała piękny dom w Hiszpanii, a także swój własny helikopter. Przed pandemią na samych koncertach potrafiła zarobić przez rok nawet 2 miliony zł. Niestety, jak widać, dobra passa Beaty się skończyła i jej zarobki zdecydowanie się pogorszyły. Na szczęście raz w roku dodatkowo na jej konto wpada wynagrodzenie za tantiemy w kwocie około 1 mln zł. Jest ono jednak uzależnione od liczby puszczanych hitów. A ostatnio z tym jest różnie...

Galeria: Beata Kozidrak. Jej majątek chudnie w oczach 

Beata Kozidrak usłyszała wyrok
Sonda
Uważasz, że wyrok w sprawie Beaty Kozidrak jest adekwatny do tego co zrobiła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE