Beata Kozidrak odpowie za swój pijacki rajd! Najnowsze doniesienia z prokuratury!

2021-10-20 11:25
Beata Kozidrak odpowie za swój pijacki rajd! Najnowsze doniesienia z prokuratury!
Autor: AKPA Beata Kozidrak odpowie za swój pijacki rajd! Najnowsze doniesienia z prokuratury!

W środę 20 października do Sądu Rejonowego Warszawa-Mokotów trafił akt oskarżenia przeciwko liderce zespołu Bajm. Beata Kozidrak odpowie za swój pijacki rajd po Warszawie. W momencie zatrzymania miała aż 2 promile w wydychanym powietrzu. Beata Kozidrak tłumaczyła, że dzień wcześniej wypiła około litra wina. Zobaczcie, co ją teraz czeka.

- Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w środę 20 września. Prokuratura zarzuca oskarżonej popełnienie czynu opisanego w art. 178a p. 1 kodeksu karnego, czyli kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 – przekazała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Aleksandra Skrzyniarz. 

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, gdzie pracowała Kożuchowska, zanim została sławna! To ciężka, fizyczna harówka!

1 września w okolicach godziny 19:40 Beata Pietras została zatrzymana przez innych uczestników ruchu, którzy uniemożliwili jej odjazd do czasu przyjazdu policji. Z relacji świadków wynika, że kierująca autem chaotycznie zmieniała pasy ruchu, wymuszając reakcję innych kierowców. Piosenkarka poruszała się slalomem i zajeżdżała na krawężniki. Do zatrzymania doszło przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ulicy Batorego na warszawskim Mokotowie. Z ustaleń Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów wynika, że Beata Pietras "umyślnie naruszyła zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym" przez kierowanie autem w stanie nietrzeźwym. 

Tuż po przyjeździe policji piosenkarka wydmuchała aż dwa promile. Beata Pietras przyznała się do zarzucanych jej czynów i opublikowała przeprosiny. Wyraziła też zgodę na publikowanie jej wizerunku i danych osobowych w tej sprawie. Wokalistka tłumaczyła policjantom, że dzień wcześniej była na spotkaniu, które przedłużyło się do późnych godzin nocnych. Podczas niego miała spożywać wino. Z jej relacji wynika, że wypiła około litra trunku. 

Następnego dnia Beata Pietras pojawiła się na komendzie, gdzie przyznała się do zarzucanego jej czynu. Skorzystała jednak z prawa do odmowy składania wyjaśnień. Wobec niej nie zastosowano żadnych środków zapobiegawczych. Od razu po wydarzeniu policjanci zabezpieczyli jej prawo jazdy. Beata Pietras nie była wcześniej karana sądownie, a auto, którym się poruszała jest jej własnością. 

NIE PRZEGAP: Fotowoltaika na grobie Krawczyka. Tego jeszcze w Polsce nie było [WIDEO]

Sonda
Czy Beata Kozidrak powinna dostać zakaz opuszczania kraju do czasu procesu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE