Major Suchodolski nie żyje. Alkohol niszczy osobę uzależnioną i otoczenie

i

Autor: You Tube @WojtekzBombasu

Znamy szczegóły pogrzebu

Major Suchodolski, pogrzeb. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie. Każdy będzie mógł przyjść

2023-06-23 15:55

Major Suchodolski, a właściwie Wojciech Suchodolski, bo tak naprawdę nazywał się ten legendarny twórca internetowy, miał zaledwie 48 lat, gdy polskie media obiegła informacja o jego śmierci. Liczne grono fanów do teraz wyczekiwało informacji na temat ostatniego pożegnania Majora Suchodolskiego. Już wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb 48-latka. Każdy będzie mógł pożegnać mężczyznę.

Relację i zdjęcia z pogrzebu Majora Suchodolskiego znajdziecie tutaj: Pogrzeb Wojciecha Majora Suchodolskiego. Ostatnie pożegnanie legendy internetu. Krzysztof Kononowicz na miejscu [ZDJĘCIA]

Wojciech Major Suchodolski zmarł w wieku 48 lat. Legendarny twórca internetowy był śledzony w sieci od lat przez tysiące osób, więc jego śmierć wstrząsnęła tym środowiskiem. Mężczyzna od dawna borykał się z problemem alkoholowym, który (nieoficjalnie) mógł przyczynić się do jego zgonu - szczegóły wciąż bada prokuratura. Ciało Majora Suchodolskiego jest już po sekcji zwłok, ale wyniki pojawią się dopiero za miesiąc i może je poznać tylko rodzina. Nie wiadomo, czy zdecyduje się podać wyniki do informacji publicznej. Tymczasem "Super Expressowi" udało się ustalić, gdzie i kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie Wojciecha Suchodolskiego. Pogrzeb Majora będzie miał miejsce w jego rodzinnym Białymstoku.

Czytaj także: Tak wyglądały ostatnie chwile Majora Suchodolskiego. Przerażające nagranie, trudno powstrzymać łzy

Major Suchodolski, pogrzeb. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie

Krzysztof Kononowicz, który współpracował z Majorem, przekazał, że udało się uzyskać zgodę Prokuratury Rejonowej w Jędrzejowie na pogrzeb Wojciecha Majora Suchodolskiego. "Nie jesteśmy rodziną, dlatego zgoda była konieczna", napisał.

- Akt zgonu został przekazany zakładowi pogrzebowemu, udało się też, z pomocą prokuratury i zarządcy cmentarza, potwierdzić miejsce spoczynku matki Wojtka, więc oficjalnie możemy przekazać, że Wojtek spocznie razem z mamą. Trumna z Wojciechem MAJOREM Suchodolskim będzie dostępna dla zainteresowanych, by się pożegnać, w poniedziałek od 11:00 (26.06.2023 r.) na ulicy Słonecznikowej 8 - napisał Krzysztof Konowicz.

Chodzi oczywiście o rodzinny Białystok. O godz. 13:00 w kościele im. NMP w Guadalupe, Wrocławska 8, będzie odprawiana msza święta pogrzebowa. Po ceremonii pogrzebowej, Major Suchodolski zostanie przewieziony na cmentarz Farny, ul. Władysława Raginisa 8. Organizatorzy uroczystości proszą o zachowanie powagi.

Galeria zdjęć: Nie żyje Major Suchodolski

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Janusz Weiss nie żyje. Legendarny dziennikarz miał 74 lata
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany