Maria Dębska zabrała głos w sprawie plotek o rozstaniu z mężem. Aż kipi od emocji!

2021-11-23 15:30
Marysia Dębska i Marcin Bosak
Autor: AKPA Para pobrała się w sierpniu

Ostatnio, w mediach głośno jest o rzekomym rozstaniu Marii Dębskiej i jej męża Marcina Bosaka. Wszystko przez to, że aktorka pojawiła się na premierze filmu „Bo we mnie jest seks” u boku dziennikarza muzycznego Stanisława Trzcińskiego! Fotoreporterzy przyłapali ich w romantycznych objęciach. Dębska po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie.

Małżeństwo Marii Dębskiej i Marcina Bosaka wydawało się wprost idealne. Para pobrała się 15 sierpnia 2020 r. w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Wkrótce potem pojechali w romantyczną podróż poślubną. Fani celebrytki zaniepokoili się jednak o jej małżeństwo, gdy zobaczyli aktorkę na premierze filmu „Bo we mnie jest seks” u boku Stanisława Trzcińskiego. Dębska w międzyczasie usunęła z Instagrama zdjęcia z mężem. Internauci przewidują najgorsze.

Po tym, jak w nocy przyłapano jego żonę z innym, Bosak zamieścił dramatyczny wpis! "KU*WA, tracę wszystko"!

Zobacz wyżej GALERIĘ: "BO WE MNIE JEST SEKS” – Maria Dębska jako Kalina Jędrusik

Maria Dębska o „rozstaniu” z mężem

W filmie „Bo we mnie jest seks” Maria Dębska wcieliła się w główną postać - Kalinę Jędrusik. Na premierze filmu aktorce towarzyszył Stanisław Trzeciński, który co chwilę szeptał jej coś do ucha i czule obejmował. Zdjęcia pary zostały upublicznione przez liczne portale plotkarskie. Rozpętało to fale spekulacji na temat rozstania celebrytki z jej mężem Marcinem Bosakiem. Głos w tej sprawie, po raz pierwszy, zabrała Maria Dębska.

Zalecam ostrożność wszystkim, którzy chcieliby mnie uściskać, powygłupiać się i pośmiać w moim towarzystwie, lub, o zgrozo, powiedzieć coś na ucho, gdyż można bardzo łatwo zostać obwołanym moim adoratorem. Myślałam, że niektóre media plotkarskie nie są w stanie mnie niczym zaskoczyć, a jednak. Zwykle nie komentuję, ale tu naprawdę usiadłam z popcornem śledząc wydarzenia dotyczące mnie samej. Uspokajam, umiem wychodzić z roli. Peace! - napisała na Instagramie (cytat dosłowny).

Rozemocjonowani internauci nie powstrzymali się od komentowania jej wypowiedzi. Pod zdjęciem Dębskiej pisali:

"Maria, miej to w dupie 👌"

"🤗nie ma co się przejmować"

"Maria jesteś silna i piękna, a szambo pod korek kiedyś się skończy. Też w takim pływałam. 😍❤️Pieprzyc to skarbie."

"Brawo za dystans! Biorę popcorn i śledzę Pani losy razem z Panią!😎"

Marcin Bosak i Maria Dębska nie są już razem? Dramatyczny wpis gwiazdora M jak miłość
Autor: AKPA Marcin Bosak i Maria Dębska nie są już razem? Dramatyczny wpis gwiazdora "M jak miłość"
Marcin Bosak, Maria Dębska
Autor: AKPA Marcin Bosak, Maria Dębska
Sonda
Czy Maria Dębska i Marcin Bosak pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE