Marcin Bosak i Maria Dębska nie są już razem? Dramatyczny wpis gwiazdora M jak miłość

i

Autor: AKPA Marcin Bosak i Maria Dębska nie są już razem? Dramatyczny wpis gwiazdora "M jak miłość"

Po tym, jak w nocy przyłapano jego żonę z innym, Bosak zamieścił dramatyczny wpis! "KU*WA, tracę wszystko"!

2021-11-21 11:39

Zaledwie rok po ślubie w mediach zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w małżeństwie gwiazdora "M jak miłość". Ostatnio w gazecie ukazały się dwuznaczne zdjęcia, na których widać, jak wtulona w znanego dziennikarza Maria Dębska szaleje z nim pod osłoną nocy. Marcin Bosak zamieścił w sieci dramatyczny wpis, który zdaniem wielu jest potwierdzeniem końca jego małżeństwa. W dodatku z profili pary zniknęły ich wspólne zdjęcia. Wygląda na to, że to już naprawdę koniec. Poznajcie szczegóły.

Ostatnio w "Twoim Imperium" ukazały się zdjęcia, na których widać Marię Dębską w objęciach znanego dziennikarza muzycznego, Stanisława Trzcińskiego. Fotki były co najmniej dwuznaczne, Dębska i Trzciński nie wyglądali na nich, jak przyjaciele.

- Ze Stanisławem Trzcińskim głęboko patrzyli sobie w oczy, wymieniali uśmiechy, szeptali do ucha, aktorka pozwoliła mu na czułe gesty, wręcz intymne. W jego objęciach czuła się komfortowo, nie było jej spieszno, żeby się uwolnić. Na koniec wieczoru dziennikarza zastąpił piosenkarz Wojciech Gąssowski, który odwiózł aktorkę do domu - donosił tygodnik.

NIE PRZEGAP: To będą najgorsze święta dla Barbary Kurdej-Szatan! Aktorka jest ZAŁAMANA!

Po tych zdjęciach Marcin Bosak zamieścił w sieci wpis z treścią piosenki Dennisa Lloyda "Leftovers", która jest wręcz dramatyczna. 

- Kur*a, tracę wszystko. Kochanie, nie chcesz wrócić do mnie? - czytamy na story Bosaka.

Wielu zwraca uwagę, że w dalszym tekście piosenki znajduje się sporo odniesień do sytuacji, w której znajduje się aktualnie relacja Bosaka i Dębskiej. 

- Jestem w rozsypce i zawsze będę. Chcesz być w pobliżu i zobaczyć, jak tonę? Błagam, kochanie, chwyć moją dłoń, zanim upadnę. (...) Zabierz moją miłość. Zabierz moją nienawiść. Zabierz to wszystko ode mnie. Możesz obwiniać mnie o wszystko - śpiewa wykonawca.

Wielu zwróciło uwagę na to, że z profili małżeństwa zniknęły ich wspólne zdjęcia. Myślicie, że już niedługo pojawią się doniesienia o ich rozwodzie?

NIE PRZEGAP: Wiemy, co zrobiła Rozenek, gdy ojciec jej synów ogłosił BANKRUCTWO! Czy na to zasłużył?!

Sonda
Czy według ciebie M jak miłość to dobry serial?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE