Martyniuk zabierze syna na wyjątkową imprezę. Gwiazdor przygotował moc atrakcji

2022-02-12 9:57
Martyniuk zabierze syna na wyjątkową imprezę
Autor: Akpa Martyniuk zabierze syna na wyjątkową imprezę

Zenek Martyniuk (53 l.) jest ikoną polskiej sceny muzycznej i od wielu lat uznawany jest za króla disco polo. Choć zawodowo odnosi on spektakularne sukcesy, to prywatnie mierzy się z dużymi problemami. Zmartwień dostarcza mu jedyny syn - Daniel (33 l.). Muzyk postanowił darować jedynakowi winy i zabrać go na wyjątkową imprezę urodzinową.

Zenek Martyniuk jest spełniony zawodowo. Od ponad 32 lat jest też w szczęśliwym związku małżeńskim, choć, jak sam przyznał, zdarza im się z Danusią pokłócić. Para doczekała się jednego syna - Daniela. Mężczyzna już kilka lat temu opuścił rodzinny dom. Początkowo z rodzinnej Grabówki przeniósł się do Trójmiasta, gdzie studiował. Przez pewien czas pracował także na statkach. Z czasem zapragnął wrócić na stały ląd i zamieszkał w Wasilkowie pod Białymstokiem. W międzyczasie w życiu Daniela pojawiła się kobieta o imieniu Ewelina. Para wzięła huczny ślub i doczekała się dziecka. Niestety ich związek nie trwał długo i zakończył się rozwodem. Dla dobra córeczki Laury Daniel i Ewelina mają poprawne relacje. Dowodzą temu chociażby ostatnie słowa Zenona Martyniuka, który na łamach "Świat i Ludzie" ujawnił, że całą rodziną pojadą świętować urodziny jego wnuczki.

Pojedziemy do Eweliny z moją żoną i Danielem. Będzie kameralne przyjęcie. Zawiozę jej mnóstwo zabawek, sukieneczek, książeczek. Pochwale się: wnuczka jest dzieckiem rezolutnym i niezwykle zdolnym.

Malutka Laura skończy niebawem trzy latka i dziadek jest bardzo z niej dumny.

- Poznaje mnie w telewizji, a jak przyjeżdżam, nie odstępuje mnie na krok. Chce, żebym z nią śpiewał "Puszka-Okruszka" i "Co powie tata" z repertuaru Natalii Kukulskiej. A ostatnio zaśpiewała mi po angielsku "I need your love" Calvina Harrisa. Wzruszyłem się! -  powiedział Zenek Martyniuk w rozmowie ze "Świat i Ludzie". Muzyk ujawnił także, że jego jedyna wnuczka niebawem pójdzie do przedszkola. - I zacznie się nowy rozdział w jej życiu. Nowe pasje, koledzy. Mam nadzieję, że o dziadkach nie zapomni - podsumował lider zespołu Akcent.

Zobaczcie poniżej urocze zdjęcia Zenona Martyniuka i jego wnuczki Laury.

Zenek Martyniuk ma zamiłowanie do zimowych sportów. Jak spędza wolny czas?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE