Zenek Martyniuk i jego żona, Danuta Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk i jego żona, Danuta Martyniuk

Zenek Martyniuk komentuje plotki o rozwodzie z żoną: „Kłótnie się zdarzają”

2022-02-11 16:50

Zenek Martyniuk (53 l.) wraz z żoną Danutą (55 l.) może pochwalić się długim stażem małżeństwa. Para wzięła ślub w lutym 1989 roku, a już w sierpniu narodził się ich syn Daniel Martyniuk (33 l.). Od jakiegoś czasu, media spekulują o rzekomym kryzysie ich związku. Muzyk disco polo postanowił skomentować te plotki i wyznać, jaka jest prawda.

Małżeństwo Zenka Martyniuka i jego żony Danuty kwitnie już od ponad 30 lat. Obydwoje wyznają takie same wartości oraz posiadają wspólne cele. Od pewnego czasu media spekulują jednak o kryzysie w ich związku. Powodem ma być syn pary Daniel Martyniuk, który już wiele razy stawał przed sądem za liczne wykroczenia. Danuta staje po stronie syna i stara się go bronić za wszelką cenę, a Zenon pragnie by jego potomek w końcu nauczył się odpowiedzialności. Oleju do ognia dolał najnowszy teledysk Zenka, w którym piosenkarz uwodzi młodą modelkę.

Zobacz: Zenek Martyniuk w końcu przerywa milczenie! Mówi o poważnym kryzysie w swoim małżeństwie!

Zenon Martyniuk szczerze o relacji z żoną

„Jak w każdym małżeństwie, tak i w naszym kłótnie się zdarzają, ale są to raczej krótkie sprzeczki, takie wybuchy złości... Myślę, że w żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy, smutki, życiowe rozterki. U nas jest tak samo” – wyznał na łamach katolickiego tygodnika „Dobry Tydzień”.

Po chwili król disco polo uspokoił wszystkich, że wraz z ukochaną nawet nie myślą o rozwodzie. Oboje traktują sakrament ślubu bardzo poważnie i zamiast się rozstawiać, wolą pracować nad jakością ich związku.

„Ja i Danusia jesteśmy, jak to mówię, "ludźmi starszej daty". Rzeczy wolimy naprawiać, a nie wyrzucać, a tak przecież robi wielu ludzi w dzisiejszych czasach. Myślę, że to jeden z elementów, który nas utrzymuje razem. Przed ślubem spotykaliśmy się przez dwa lata, podjęliśmy decyzję, że pragniemy iść przez życie jako małżeństwo. Mam nadzieję, że tak pozostanie dalej, aż do śmierci” - tłumaczył Martyniuk.

Zobacz niżej galerię: Zenek Martyniuk został aktorem. Plan serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Sonda
Czy lubisz słuchać piosenek Zenka Martyniuka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE