Zenek Martyniuk w końcu przerywa milczenie! Mówi o poważnym kryzysie w swoim małżeństwie!

2021-12-20 21:34
Zenek Martyniuk w końcu przerywa milczenie! Mówi o poważnym kryzysie w swoim małżeństwie!
Autor: AKPA Zenek Martyniuk w końcu przerywa milczenie! Mówi o poważnym kryzysie w swoim małżeństwie!

Ostatnio w kolorowej prasie pojawiły się doniesienia o karczemnych awanturach w domu króla disco-polo. Ponoć Zenek Martyniuk ma już po dziurki w nosie wybryków syna i kłóci się o to z Danutą, która nadal broni ukochanego jedynaka. Pojawiły się nawet sugestie, że to wszystko może skończyć się rozwodem. Gwiazdor raczej stroni od uzewnętrzniania się ze szczegółów swojego związku, ale tym razem zrobił wyjątek!

Jeszcze kilka tygodni temu Zenek Martyniuk z dumą chwalił się tabloidom pozytywną przemianą syna, który wziął się za pracę i ponoć przestał imprezować. Okazało się, że to była jedynie cisza przez potężną burzą. Daniel Martyniuk od początku grudnia nie schodzi z nagłówków kolorowej prasy. Na początku miesiąca syn Zenka Martyniuka w szale ubliżał sędzi, która orzekła, że nie odzyska prawa jazdy.

W sobotę (18 grudnia) Daniel Martyniuk sterroryzował pracowników sklepu spożywczego i groził kasjerce poderżnięciem gardła. Nasi czytelnicy przysłali nam wstrząsające nagranie, które możecie zobaczyć tutaj.

NIE PRZEGAP: Kurdej-Szatan daje staruszkowi pieniądze. Nie uwierzycie, ile wyciągnęła z portfela! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Wygląda na to, że Zenek Martyniuk znowu ma poważne powody do zmartwień i burzliwych dyskusji z żoną. Dziennikarka JastrzabPost spytała go o doniesienia na temat kryzysu w jego małżeństwie. Król disco-polo w końcu postanowił się do nich odnieść. 

- Nie wiem skąd się te plotki wzięły. My jesteśmy już razem 32 lata, w tym roku minęły w lutym. Ślub braliśmy w roku 89.. Nie wiem skąd te plotki, to są jakieś wymysły - mówi Zenek Martyniuk.

NIE PRZEGAP: Tak wygląda polskie, arystokratyczne menu wigilijne. Książę Lubomirski z księżną Heleną ujawniają. Znacie te potrawy?

Przyznaje też, że w jego relacji z Danutą oczywiście były też gorsze momenty i zdarzają się kłótnie.

- Są różne sprawy w małżeństwie i są jakieś kłótnie, ale one szybciutko mijają. Jak gniewamy się to nie dłużej, jak pięć minut, ewentualnie dziesięć minut. To są takie sprzeczki w sumie o nic i wszystko wraca do normalności zaraz - zapewnia Zenek Martyniuk i dodaje, że kupuje żonie kwiaty na przeprosiny.

Jak myślicie, ile minutek nie odzywali się z Danusią przez ostatnie wybryki Daniela?

NIE PRZEGAP: Barbara Sienkiewicz urodziła bliźniaki w wieku 60 lat! Tak dziś wygląda życie aktorki serialu "Ranczo" [ZDJĘCIA]

NIE PRZEGAP: Padniecie, gdy dowiecie się, kim jest nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak! Jej byli teściowie są nim zachwyceni!

Sonda
Czy lubisz słuchać piosenek Zenka Martyniuka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE