Barbara Sienkiewicz urodziła bliźniaki w wieku 60 lat! Tak dziś wygląda życie aktorki serialu "Ranczo" [ZDJĘCIA]

2021-12-20 19:10
Barbara Sienkiewcz urodziła w wieku 60 lat. Jak dziś żyje aktorka z serialu Ranczo i M jak miłość
Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS Barbara Sienkiewcz urodziła w wieku 60 lat. Jak dziś żyje aktorka z serialu "Ranczo" i "M jak miłość"

Barbara Sienkiewicz to aktorka, która zdobyła rozpoznawalność dzięki grze w serialach tj. "Ranczo" czy "M jak miłość". 7 lat temu media w całym kraju żyły jej nietypową ciążą. Barbara Sienkiewicz w wieku 60 lat urodziła bliźniaki i musiała zmierzyć z powszechną krytyką. Wielu zarzucało jej, że ciąża w jej wieku to skrajna nieodpowiedzialność i egoizm. Dziś jej dzieci mają już 7 lat. Zobacz, jak teraz wygląda ich życie.

Barbara Sienkiewicz długo odpierała zarzuty, że poddała się in vitro i przekonywała, że zaszła w ciążę w sposób naturalny. 60-letnia mama została bohaterką kolorowej prasy i telewizji. Nigdy nie chciała mówić o ojcu swoich dzieci, choć to pytanie padło nie raz.

NIE PRZEGAP: Jan Frycz trafił do szpitala, konieczna była operacja! Przykre doniesienia o zdrowiu legendarnego aktora

- Ojciec dziecka nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci - mówiła w studio TVN.

Barbara Sienkiewicz utrzymywała się z dość niskiej emerytury w wysokości około 1250 zł. Dorabiała sobie grając epizodyczne role w serialach tj. "Ranczo" czy "M jak miłość". Gdy urodziła bliźniaki, pojawił się problem, bo rządzący nie przewidzieli zasiłku macierzyńskiego dla emerytów. Wielkie wsparcie 60-letniej mamie okazał Olgierd Łukaszewicz, który wystosował apel do ówczesnej premier, Ewy Kopacz. Prezes Związku Artystów Scen Polskich poprosił ją o finansowe wsparcie dla swojej podopiecznej. 

NIE PRZEGAP: Kolejna tragedia w rodzinie Żory Korolyova! Nie żyje jego ojciec!

A pieniądze były potrzebne, bo Piotruś urodził się z wzmożonym napięciem mięśniowym i wadą wzroku. Jego leczenie było bardzo kosztowne. Jego siostrzyczka Ania cieszyła się dobrym zdrowiem i rozwijała się prawidłowo. Dziś dzieci mają już 7 lat i nie zmagają się z żadnymi problemami zdrowotnymi. Aktorka totalnie wycofała się z mediów i strzeże prywatności swojej rodziny. 

Mieszka w Warszawie razem ze schorowaną matką. Każdego dnia martwi się o przyszłość swoich dzieci i o to, że jej wiek jest przedmiotem bolesnych żartów z jej dzieci. Zobaczcie zdjęcia Barbary Sienkiewicz i jej uroczych bliźniaków w galerii niżej.

NIE PRZEGAP: Proszą już tylko o modlitwę. Anna Dymna przekazała smutne informacje o wybitnym aktorze: "Jerzy jest bardzo chory i..."

NIE PRZEGAP: Padniecie, gdy dowiecie się, kim jest nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak! Jej byli teściowie są nim zachwyceni!

Sonda
Czy 60 lat to odpowiedni wiek na narodziny dziecka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE