Daniel Martyniuk w szale UBLIŻA SĘDZI, która go skazała! Tak ją zbluzgał, że aż odbiera mowę! [ZDJĘCIA]

2021-12-09 15:51
Daniel Martyniuk ubliża sędzi, która go skazała!
Autor: Instagram/Tomek Matuszkiewicz Daniel Martyniuk ubliża sędzi, która go skazała!

We wtorek, 7 grudnia, Daniel Martyniuk pojawił się w sądzie w Białymstoku. Syn króla disco-polo wnioskował o obniżenie sześcioletniego zakazu prowadzenia pojazdów. Sędzia Marzanna Chojnowska wydała niekorzystny dla Daniela wyrok i przypomniała mu jego inne konflikty z prawem. Syn Zenka Martyniuka opuszczał budynek sądu wyjątkowo wściekły, jednak w prawdziwy szał wpadł dopiero, gdy dotarł do domu. Zdemolował pokój, a w serii wpisów na swoim Instastory zbluzgał sędzię tak, że aż uszy więdną! I choć posty zniknęły już z sieci, to mamy screeny. Daniel Martyniuk aż prosi się, by trafić za kratki?

Syn Zenka Martyniuka ma na swoim koncie wiele zatargów z prawem. Był karany m. in. za posiadanie narkotyków, znieważanie policjantów czy ucieczkę z kwarantanny. Za jazdę na podwójnym gazie stracił prawo jazdy na trzy lata. Przez to, że notorycznie łamał zakaz prowadzenia pojazdów i dalej kierował samochodem, sąd podwoił jego karę - Daniel Martyniuk nie siądzie za kierownicą przez sześć lat.

Syn króla disco-polo starał się o obniżenie tego wyroku. Przed sądem ubolewał, że musi podróżować pociągiem. Sędzia Marzanna Chojnowska była nieugięta i podtrzymała wyrok, a w uzasadnieniu oświadczyła, że jest "sprawiedliwy i uczciwy". Wyraziła też nadzieję, że ta kara skłoni Daniela do "przeprowadzenia procesu myślowego".

NIE PRZEGAP: Co się stało z twarzą Agnieszki Kotońskiej z Gogglebox?! Jej fani są przerażeni! [ZDJĘCIA]

Najwidoczniej Daniel Martyniuk niczego się nie nauczył, bo po powrocie do domu wpadł w istny szał i zdemolował pokój. Opublikował zdjęcie potłuczonych frontów szafek i poprzewracanych przedmiotów, po czym zbluzgał sędzię serią wyjątkowo wulgarnych wpisów na Instastories. Posty zniknęły już z jego relacji, ale mamy screeny. Zachowujemy pisownię oryginalną.

Z pozdrowieniami dla tych co myślą ze sterują prawem a tak na prawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa wydając niesprawiedliwy wyrok który prawdopodobnie został wydany przez czysta niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił gdyż stwierdził ze takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won pedałówo co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia a nie oceniasz innych chamie - pisał wściekły Daniel Martyniuk.

Wygląda na to, że krnąbrny syn króla disco-polo już niebawem znowu wyląduje na ławie oskarżonych, tym razem za znieważenie sędzi... Zobaczcie zdjęcia z rozprawy niżej!

NIE PRZEGAP: W środku nocy SPŁONĄŁ kolejny dom wyremontowany przez Dowbor! Koszmar bohaterek programu "Nasz nowy dom" 

Daniel Martyniuk zdemolował pokój i zbluzgał sędzie
Autor: Instagram Daniel Martyniuk zdemolował pokój i zbluzgał sędzie
Daniel Martyniuk zdemolował pokój i zbluzgał sędzie
Autor: Instagram Daniel Martyniuk zdemolował pokój i zbluzgał sędzie
Daniel Martyniuk
Autor: instagram Daniel Martyniuk
Sonda
Czy zgadzasz się z wyrokiem sądu ws. Daniela Martyniuka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE