Co się stało z twarzą Agnieszki Kotońskiej z Gogglebox?! Jej fani są przerażeni! [ZDJĘCIA]

2021-12-08 17:15
Agnieszka Kotońska z Gogglebox ma nową twarz?! Jej fani są przerażeni...
Autor: Instagram Agnieszka Kotońska z Gogglebox ma nową twarz?! Jej fani są przerażeni...

Agnieszka Kotońska jest jedną z najbardziej lubianych bohaterek programu Gogglebox. 44-letnia celebrytka już nie raz zaskoczyła swoich fanów spektakularną metamorfozą. Udało jej się zrzucić prawie 30 kilogramów za co zebrała mnóstwo komplementów i wyrazów uznania. Tym razem podzieliła się nagraniem, które wywołało wielkie poruszenie. Internauci komentują, że Agnieszka Kotońska wygląda, jakby miała nową twarz. "To nie idzie w dobrym kierunku" - piszą zaniepokojeni.

Agnieszka Kotońska poczuła już magię nadchodzących świąt. Celebrytka wrzuciła do sieci nagranie, na którym ubrana w kusą czerwoną sukienkę tańczy do świątecznego przeboju Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You". Gwiazda Gogglebox odpaliła ziemne ognie i tańczyła przed obiektywem kamery.

- Kochani spaliłam prawie połowę kuchni i mam kontuzję palca, ale za wenę twórczą należy mi się serduszko. Nie pytajcie, co się działo w trakcie nagrywania filmiku (ciemno w oczach). Koniecznie dajcie znać CHOINKA KOLOROWA CZY JEDEN KOLOR - pisze Agnieszka Kotońska.

NIE PRZEGAP: Promocje CCC, że klękajcie narody. Ruszyła zimowa wyprzedaż. Te buty to hit na ten sezon za mniej niż 90 zł

Zapewniła też, że podczas nagrywania filmiku "nikt i nic nie ucierpiało".

Szczególną uwagę fanów zwróciła twarz celebrytki. Agnieszka Kotońska wiele razy zapewniała ich, że podczas nagrywania filmików, nie używa instagramowych filtrów. To może oznaczać, że gwiazda "Gogglebox" zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną. "Nowa twarz" Kotońskiej nie przypadła części jej fanów do gustu, co zakomunikowali w komentarzach.

- A co ci się stało z twarzą? To chyba nie idzie w dobrym kierunku.

- Ojoj trochę się znów przytyło w twarz? Nie ma już w niej nic naturalnego - czytamy w sieci.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak teraz wygląda Agnieszka Kotońska. Myślicie, że rzeczywiście uległa urokom medycyny estetycznej?

NIE PRZEGAP: Anna Kalczyńska ujawniła, co dolega jej dzieciom. Dziennikarka nie może ich odwiedzać 

Sonda
Oglądasz "Gogglebox" na TTV?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE