Dramat syna Zenka Martyniuka. "Żałuję ogromnie, że nie mogę"

2021-08-02 11:44
Daniel i Zenek Martyniuk. Czym zajmuje się syn króla disco polo?
Autor: Instagram/AKPA Daniel i Zenek Martyniuk. Czym zajmuje się syn króla disco polo?

To wyjątkowy dzień dla syna gwiazdora disco polo! Daniel Martyniuk obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji Martyniukowie przygotowali dla niego wyjątkowy upominek. Niestety, los zagrał z nimi w pokera i syn Zenka Martyniuka przeżył ogromny dramat! Te urodziny Daniel Martyniuk zapamięta na lata!

Daniela Martyniuka można określić mianem "skandalisty". Mężczyzna wielokrotnie sprawiał problemy, z których dzielnie wyciągał go gwiazdor disco polo Zenon Martyniuk. Po konflikcie z byłą żoną oraz zatargami z prawem, Daniel zdecydował się na poważny krok. Jak informowaliśmy, mężczyzna rozpoczął nową pracę, która wymaga od niego wielkiego poświęcenia. Martyniuk postanowił po latach wrócić do swojej pasji! Mało kto wie, że syn Zenka ma ukończoną szkołę morską. - Najważniejsze jest to, że robię to, co lubię. Chciałem zrobić coś nowego, a nie, że tak powiem, kolejne skandale - zapewniał jakiś czas temu. Mężczyzna zapowiadał, że po 6 tygodniach na statku zejdzie na ląd w dniu swoich urodzin - 1 sierpnia. Niestety, okazuje się, że los miał inne plany!

Dramat Martyniuka. Urodziny daleko od domu

Daniel Martyniuk opublikował na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie. Znalazł się na nim urodziny tort, który przygotowali dla niego rodzice. Napis na zdjęciu wskazuje, że mężczyzna jednak nie zszedł na ląd i spędza urodziny daleko od domu!

"Taki piękny tort dostałem od kochanej mamusi na 32. urodziny. Żałuję ogromnie, że nie mogę go spróbować osobiście. Jednak wiem na pewno, smak musi być nieziemski. Dziękuję, mamo."

Pomimo nieobecności syna, państwo Martyniukowie pamiętaj o ważnym dla niego dniu! Jak wynika z przekazu Daniela Martyniuka, mężczyzna wciąż znajduje się na statku, prawdopodobnie gdzieś w okolicach Szwecji.

Tort Daniela Martyniuka
Autor: Instagram @daniel_martyniuk Tort Daniela Martyniuka
Sąd Rejonowy w Białymstoku. Daniel Martyniuk skazany za groźby karalne i znieważenie policjantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE