Daniel Martyniuk z puszką piwa w ręce w centrum Białegostoku

i

Autor: CZYTELNIK Daniel Martyniuk z puszką piwa w ręce w centrum Białegostoku

Syn Zenka narobił obciachu w centrum miasta! Daniel Martyniuk z piwem w ręce śpiewał i zaczepiał przechodniów [FOTO]

2021-05-10 19:20

Daniel Martyniuk (32 l.) uwielbia być w centrum zainteresowania. Robi wszystko, by stać się sławny jak ojciec Zenek Martyniuk (52 l.). Niestety przynosi tylko wstyd rodzinie. W poniedziałkowe popołudnie znów postanowił o sobie przypomnieć, tym razem w centrum Białegostoku, gdzie wznosił toasty, dzierżąc w dłoni puszkę piwa, i zaczepiając przechodniów.. Ale nawet okoliczni panowie słynący z zamiłowania do wysokoprocentowych trunków nie byli zbyt chętni do rozmowy z synem króla disco-polo. Zenek Martyniuk ostatnio odbierał syna z prac społecznych na cmentarzu. Czy i tym razem pojedzie po swojego ukochanego jedynaka i zabierze go do domu?

Krnąbrny młodzieniec publicznie wyprał już chyba wszystkie rodzinne brudy, nie zostawiając suchej nitki na swojej byłej żonie i jej bliskich. Syn Zenka Martyniuka, który niedawno uniknął więzienia za liczne akty łamania prawa oraz obrażanie ludzi, nie znosi wokół siebie ciszy. Pierwszy ciepły dzień tej wiosny postanowił rozpocząć z przytupem.

W poniedziałek po południu Daniel Martyniuk dał kolejny popis w samym sercu Białegostoku. Głośno śpiewał na ulicy i zaczepiał ludzi, a potem, zmęczony mizernymi wysiłkami zwrócenia na siebie uwagi, klapnął na ławkę z puszką piwa w ręce. Nawet okoliczni "menele" nie byli zainteresowani rozmową z synem króla disco-polo i... ignorowali go.

– Syn Zenka był w stanie dziwnej euforii. W okolicach rynku w Białymstoku śpiewał, krzyczał, zaczepiał przechodniów. Sprawiał wrażenie zawiedzionego, że nikt go nie rozpoznaje i się nim nie interesuje, aż w końcu się uspokoił – relacjonuje w rozmowie z „Super Expressem” świadek zdarzenia.

NIE PRZEGAP: "To okropne i obrzydliwe"! Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, co naprawdę dzieje się w programie "Nasz nowy dom" z dala od kamer!

Syn Zenka Martyniuka po każdym wybryku obiecuje poprawę. Później jednak powraca do złych nawyków. Zobaczcie niżej galerię zdjęć, na których widać, jak Daniel Martyniuk bawi się w centrum Białegostoku. Ewidentnie widać, że urósł mu brzuszek. Jak myślicie, od czego?

Sąd Rejonowy w Białymstoku. Daniel Martyniuk skazany za groźby karalne i znieważenie policjantów

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany