Andrzej Piaseczny, urodziny

i

Autor: Instagram Andrzej Piaseczny, urodziny

Andrzej Piaseczny pokazał kobietę! Piasek oficjalnie ją ujawnił. Piękna Kasia jest doktorem!

2021-05-06 13:27

Andrzej Piaseczny, czyli popularny "Piasek", niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu jednak zdobył się na szczerość i zdradził, że nie jest samotny. - Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą - wyznał "Piasek" w programie "Kulisy sławy Extra". Nie wiadomo jednak, kim jest osoba będąca w związku z Andrzejem Piasecznym. Teraz piosenkarz za to - na swoim profilu na Instagramie - pokazał kobietę i oficjalnie ujawnił, że to ona uczy go śpiewu! Chodzi o Kasię Lisowską, która jest trenerką wokalną. Mało tego, piękna Kasia jest doktorem i wykłada w Katedrze Muzyki na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Andrzej Piaseczny o swoich związkach za bardzo opowiadać nie chce. Swoje życie prywatne "Piasek" zdecydowanie woli trzymać w tajemnicy. -  Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i" - tłumaczył we wspomnianym programie. Piosenkarz chętnie za to mówi o swojej karierze i o ludziach, którzy otaczają go zawodowo. Andrzej Piaseczny właśnie oficjalnie przyznał, że Kasia Lisowska to jego "Pani od śpiewu". Tak się składa, że doktor Kasia z kieleckiego uniwersytetu niedawno nagrała swój krążek, co ogłosił właśnie m.in. właśnie "Piasek". - Kasia Lisowska prezentuje swoją płytę. Pięknie polecam posłuchajcie, zobaczcie na YouTube piosenkę z tej płyty "Silna" - reklamował koleżankę Andrzej Piaseczny. 

ZOBACZ TAKŻE: Zoperowana 60-letnia Majka Jeżowska została seksbombą! Te zdjęcia rozpalają. Koniec z grzecznym wizerunkiem!

"Piasek" swoją współpracą z Kasią Lisowską jest zachwycony. - Bardzo dziękuję za czas przygotowań, za wiele godzin ćwiczeń ze mną przed moimi nagraniami. Dostałem od realizatorów sporo pochwał, które należą się Kasi. Niniejszym jeszcze raz dziękuję i publicznie wszystkie przekazuję - napisał na Instagramie szczęśliwy Andrzej Piaseczny. 

CZYTAJ TEŻ: Na jej widok ludzie aż mają ciarki i przecierają oczy ze zdumienia! Do sieci trafiły zdjęcia córki Natalii Kukulskiej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany