Majka Jeżowska rozpala po 60-tce

i

Autor: FACEBOOK & AKPA Majka Jeżowska rozpala po 60-tce

Zoperowana 60-letnia Majka Jeżowska została seksbombą! Te zdjęcia rozpalają. Koniec z grzecznym wizerunkiem!

2021-05-07 18:04

Majka Jeżowska to prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej. Znakomita wokalistka i kompozytorka znana jest przede wszystkim z piosenek dla dzieci. "Wszystkie dzieci nasze są", 'Laleczka z saskiej porcelany" czy "A ja wolę moją mamę" to utwory artystki, w których zasłuchuje się kolejne pokolenie najmłodszych Polaków. W dojrzałym wieku Majka Jeżowska zmieniła nieco swój image. Przyznała się m.in. do operacji nosa. Koniec z grzecznym wizerunkiem piosenkarki! Zoperowana 60-letnia Majka Jeżowska została seksbombą! Zobacz jej fotki w naszej galerii. Te zdjęcia rozpalają!

Majka Jeżowska powróciła! - Jutro pierwszy od wielu miesięcy występ rejestrowany w Scenie Relax, więc loki zakręcone już są! Chyba dzisiaj nie zasnę ... dobranoc , do jutra - poinformowała w czwartek podekscytowana piosenkarka na Instagramie. Trzeba uczciwie przyznać, że Majka Jeżowska wygląda fantastycznie. Wcale po niej nie widać upływającego czasu. Piosenkarka już jakiś czas temu zmieniła swój wizerunek. W szczerej rozmowie z "Super Expressem" przyznała się też do tego, że poprawiła sobie urodę. - Nie lubię patrzeć na swoje stare zdjęcia, na których mam krzywe zęby i krzywy nos. Nie ukrywam, że zadbałam o swój nowy uśmiech, nosiłam aparat chyba 3 lata i wyprostowałam sobie nos, jak wiele kobiet na świecie. Szczególnie nos wprawiał mnie w kompleksy, przeszkadzał podczas występów i wywiadów telewizyjnych, bo zawsze musiałam pilnować ustawienia lewym półprofilem do kamery, żeby nie było widać garbka - pamiątki po złamanym i źle zrośniętym w dzieciństwie nosie - zdradziła Majka Jeżowska (TU PRZECZYTASZ CAŁY WYWIAD). Zobacz w naszej galerii seksowne zdjęcia Majki Jeżowskiej. Rozpalają wyobraźnię!  

CZYTAJ TAKŻE: Anna Maria Wesołowska została babcią. Po raz szósty! Niedawno przeżywała rodzinny dramat

Swój drapieżny wizerunek Majka Jeżowska prezentowała m.in. miłośnikom ciężkich brzmień podczas Polan’and’Rock Festival. Drapieżna wokalistka wykonała swoje piosenki w rockowym wydaniu. Wiele osób obawiało się, jak Majka Jeżowska poradzi sobie na imprezie Jurka Owsiaka. Poniższe nagranie chyba rozwiewa wątpliwości. 

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Piaseczny pokazał kobietę! Piasek oficjalnie ją ujawnił. Piękna Kasia jest doktorem!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany