Natalia Kukulska

i

Autor: AKPA Natalia Kukulska

Na jej widok ludzie aż mają ciarki i przecierają oczy ze zdumienia! Do sieci trafiły zdjęcia córki Natalii Kukulskiej!

2021-05-06 12:15

Natalia Kukulska jest matką trojga dzieci. Piosenkarka strzeże prywatności swojej rodziny i bardzo rzadko chwali się zdjęciami ze swojego archiwum. Robi to tylko przy szczególnych okazjach i taka właśnie sytuacja miała miejsce ostatnio. Córka wokalistki obchodziła właśnie swoje 16. urodziny, a dumna mama wrzuciła do sieci zdjęcia nastolatki. Fotki wywołały spore poruszenie wśród fanów, którzy piszą, że na widok dziewczyny mają ciarki, bo wygląda ona identycznie jak Anna Jantar! Ale nie brakuje też fanów, którzy są zdania, że to wierna kopia słynnej mamy! Zobaczcie jej zdjęcia niżej!

Natalia Kukulska na co dzień jest matką trojga dzieci. Jej najstarszy syn, Jan, jest już dorosłym mężczyzną i niebawem skończy 21 lat. Najmłodsza pociecha piosenkarki, córka Laura, skończyła niedawno 4,5 roku, a jej siostra Ania obchodziła właśnie 16. urodziny. Z tej okazji Natalia Kukulska zamieściła w sieci bardzo osobisty wpis. Na wstępie podzieliła się z fanami refleksją nad tym, jaka naprawdę jest jej córka.

- Mówi o sobie, że ma starą duszę... słuchając jej refleksji, obserwując jej rozwój i pracę w pogłębianie swojej świadomości - zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe - zaczęła Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska pokazała swoją córkę. Fani twierdzą, że wygląda jak Anna Jantar!

Natalia Kukulska w pięknych słowach opisała także relację matka - córka. Przyznała, że jest ona "pięknym, czasem wymagającym, ale najważniejszym doświadczeniem".

- Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam - zakończyła Natalia Kukulska i zamieściła kila zdjęć swojej córki.

Fotki wywołały nie lada poruszenie wśród fanów, w nieco ponad dobę zareagowało na nie ponad 23 tysiące osób! Wielu internautów pisze, że Ania wygląda identycznie jak jej babcia Anna Jantar. Inni z kolei twierdzą, że to idealna kopia słynnej mamy.

- Bardzo podobna do babci Ani i mamy Natalki - piszą fani.

- Nati to Twoja kopia ❤️piękne , wrażliwe i kreatywne jesteście obie?gratuluje !!!! - dodaje kolejna osoba.

Swoje trzy grosze dorzuciła także Kasia Cerekwicka.

- Jak to się mówi, gena nie wydlubiesz?.Piękności! - napisała piosenkarka.

Jak myślicie, do kogo bardziej podobna jest Ania? Do mamy czy do babci? Zobaczcie jej zdjęcia niżej. Żeby zobaczyć kolejne fotki, należy przewijać strzałką w prawo.

Nasz Nowy Dom 5-6 maja. Komu pomoże Katarzyna Dowbor?

QUIZ. Krzysztof Krawczyk i jego piosenki. To możliwe, że znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Którą z poniższych piosenek śpiewał K. Krawczyk razem z zespołem Trubadurzy, którego był współzałożycielem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany